Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Aktuality Plechové zahradní domky

Plechové zahradní domky

 08. 12. 2017, 09:32

foto

Už zase je tu spousta krámů! Také pořád nadáváte na to, jak vám v garáži podivuhodným způsobem přibývají věci. Jistě, pořídili jste si větší garáž, abyste tam mohli nejenom parkovat s autem, ale zároveň ji i využili na nejrůznější skladování potřebných věcí. Ze začátku je to docela fajn, těch věcí je jenom pár, jenže později kvapem přibývají.

Nastává čas na zahradní domek

Ocitne se tam zahradní sekačka, zahradní nábytek, nepoužitý materiál z rekonstrukce koupelny a spousta dalších věcí. Rázem už tam není k hnutí. Někdejší prostorové rezervy jsou tytam. Už nevíte, kam vlastně ty stohy krámů dávat. Co teď? Pořiďte si vhodný zahradní domek. Tím si ušetříte značný prostor v garáži a nebudete muset neustále uvažovat, co kam dáte. Myslete na to, že garáž je především určena k parkování vozu. Pokud se stává skladištěm je to problém a je to nebezpečné i pohledu požární ochrany.

Tip: levné plechové zahradní domky

I plast slibuje kvalitní stavbu

Když část věcí přemístíte, uvidíte, jak se vám uleví. Úplně nejjednodušší bývají většinou plastové domky. Rozhodně takovým řešením prostoru ale nepohrdejte. Divili byste se, jak jsou moderní domky z pohledu designéra pěkné, a především bytelné a funkční. Když si nějaký takový postavíte do zahrady, rozhodně se nemáte za co stydět, právě naopak. Když otevřete dveře plastového domku, budete velice příjemně překvapeni jeho vnitřním řešením. Různé police, přihrádky, věšáky. Všechno nářadí a další věci dostanou své pevné místo a vy nebudete muset nic hledat.

Plechové domky vypadají skvěle

Skvělým řešením nedostatku skladovacího prostoru v garáži či kdekoli jinde – třeba ve skladovacích prostorách domu – jsou rovněž plechové zahradní domky s omítkou. I odborníci na estetiku uznale pokyvují hlavou, že tyto zahradní stavby vypadají opravdu dobře. Na první pohled na nich vůbec nepoznáte, že nejde o klasickou zděnou stavbu, nýbrž plechový objekt, který je omítnutý a dokonce si můžete vybrat i barvu omítky. Skoro byste přísahali, že jde o obyčejnou zeď.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2023 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS