Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Pergoly Levné pergoly

Levné pergoly

Krásná a levná pergola, kterou postavíte i sami

Levná hliníková pergola, to je jedna velká stavebnice, kterou stačí složit a najednou máte u domu dokonalý zahradní přístřešek. Stvořený k odpočinku, práci v příjemném prostředí zahrady, i zábavě s přáteli…

Celou montáž pro dvě osoby zvládnete svépomocí i za odpoledne. Bez zkušeností, speciálního nářadí a bez zdlouhavých příprav. Nemusíte lézt na střechu, protože střešní panely z téměř nerozbitného, průsvitného polykarbonátu se systémem Click N Lock stačí jednoduše umístit a „zaklapnout“ do střešního rámu, pohodlně ve stoje.

Levné hliníkové pergoly zároveň k ukotvení nepotřebují základovou desku, ale stačí dlažba nebo jiný, dostatečně pevný povrch.

Video z montáže Levné stavebnicové pergoly Palram


Ukotvení ke zdi je nastavitelné. A volitelné boční panely mají flexibilní umístění, ochrání vás před větrem, takže si můžete užít posezení pod pergolou i za méně vlídného počasí, a celá pergola s nimi vypadá ještě elegantnější.

Pergolu pro vás máme v 5 rozměrech, ale s využitím propojovacího KITu snadno užitný prostor kdykoliv zvětšíte připojením další pergoly.

Konstrukce z hliníku a galvanizované oceli i střešní polykarbonát jsou odolné, nerezaví, neblednou… Výsledkem je životnost i více než čtvrt století. A to bez nároků na údržbu.

Prohlédněte si ostatní pergoly a přístřešky v sortimentu.

Chcete si užívat pohodlí své vlastní hliníkové pergoly? Kontaktujte nás.

  • Levné pergoly Palram jsou z hliníku a galvanizované oceli, takže nekorodují a mají stálý, poutavý vzhled. Polykarbonátové zastřešení je stálobarevné, pevné, ošetřené UV ochranou a má výbornou světelnou propustnost, takže vás ochrání před sluncem, poskytne příjemný stín a současně umožní vhodné prosvětlení celého prostoru.
  • Pergoly jsou také téměř bezúdržbové. Aby byla pergola čistá, jako ze škatulky, stačí ji opláchnout vodou ze zahradní hadice. Případně si můžete ušetřit čas a nechat vše na přírodě, stačí krátký déšť a pergola je opět krásně čistá.

Snadná montáž a rozšiřitelnost

  • Pergola je určená k montáži svépomocí jen 2 osobami, nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti ani použití speciálního nářadí. Nejsou nutné žádné základy a střechu smontujete pohodlně z žebříku, bez šplhání či chození po konstrukci. S pomocí propojovacích prvků pak rovněž můžete spojit dva a více pergol Palram a tím zdvojnásobit užitnou plochu.
  • Celý postup montáže pergoly je podrobně a přehledně popsaný v přiloženém manuálu, takže vždy přesně víte, co kam patří a jaký je další krok. První posezení pod novou pergolou si tak vychutnáte už za pár hodin.

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS