Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce Ploty a oplocení na klíč

Ploty a oplocení na klíč

Stavba plotu

Stavba plotu patří k základním pracím, které jsou nedělitelné hned, jak se postaví nový dům. Velmi často se musí postavit nový plot, když zchátrá ten starý. V případě, že potřebujete novou stavbu plotu, nabízí se Vám mnoho řešení. Hlavním kritériem by pro Vás mělo být to, jestli má mít plot pevné základy. V případě, že plánujete plot, který má dlouho vydržet, tak se bez pevných základů neobejde. Mnoho takových plotů si vyžaduje získat stavební povolení. Právě z toho důvodu mnoho lidí volí takový plot, který pevné základy nepotřebuje. Volba plotu by měla být taky specifická podle toho, jaký plot právě potřebujete. Mnoho moderních rodinných domů se v současnosti uchyluje ke stavbám s pevnými základy. .=¨

V případě, že máte velkou zahradu nebo jiné prostory, tak by bylo pořizování plotu s pevnými základy hodně drahé. Právě to bývá důvodem pořízení síťových a jiných plotů. Jejich výhodou je právě již zmiňovaná cena a jednoduchost stavby. Její montáž je velmi rychlá a nenáročná. Zatímco u plotů s jejich pevnými základy strávíte až dlouhé týdny s jejich stavbou, tak stavba jednoduchého plotu může být otázkou nanejvýše několika dní.

VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY PLOTŮ A OPLOCENÍ

PLOTY A OPLOCENÍ
RD na klíč RD na klíč RD na klíč RD na klíč
Podhrabové desky Podhrabové desky Podhrabové desky Podhrabové desky

Jedním z dalších kritérií pro výběr plotu by měla být jeho bezpečnost. V případě, že žijete v poklidném satelitním městečku, tak často není třeba brát zřetel na velkou bezpečnost. Naopak pokud žijete v místě s vysokou kriminalitou, tak je zapotřebí bezpečný a pevný plot, který dokáže ochránit před zloději. Mnoho uživatelů rádo zvýší bezpečnost tím, že si za plot pořídí psa. Jiní to řeší např. bezpečnostními systémy. Jakými jsou např. alarmy, kamery, aj. V případě, že si vybíráte plot ke svému domu, tak byste měli brát v potaz všechna zmiňovaná kritéria pro výběr plotu. Směrodatným řešením by tedy neměla být pouze cena, ale také bezpečnost, vzhled a náročnost stavby.

Potřebujete zbudovat plot kolem Vašeho pozemku? Nechte si postavit plot na klíč od naší firmy. Pozemek zaměříme, vypracujeme návrh podle Vašich přání a vše zrealizujeme. Provádíme stavbu a montáž mnoha druhů plotů a oplocení – zděný plot, bezzákladový plot, pletivový plot, bezúdržbový hliníkový plot, bezúdržbový plastový plot, brány a branky, nabízíme i dřevěné a kovové výplně. Všechny ploty jsme schopni doplnit bránou s elektrickým pohonem na dálkové ovládání.

Chcete více informací? Napište nám.

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS