Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka Zimní zahrady

Zimní zahrady

Hliníkové zimní zahrady na klíč jsou moderní a cenově dostupné. Vypadají elegantně a ladí s každým architektonickým stylem. Jsou konstrukčně variabilní a ušetří vám starosti i čas spojený se stavbou svépomocí, protože se o vše postaráme za vás.

Chcete vlastní zimní zahradu? Postavíme vám ji na klíč.

Další informace naleznete v záložkách níže: ceny, popisy, návody, foto, videa, jak objednat, kontakty a další.

Přizpůsobitelnost a komfort

Je zcela na vás, jestli bude vaše nová zimní zahrada celoroční nebo sezónní. Jestli bude menší, či naopak maximálně prostorná, abyste si mohli nerušeně užívat pohodlí při posezení s přáteli, umístit dovnitř květiny, vířivku…

Boční i čelní prosklené stěny mohou být fixní i posuvné, boční stěny s nadsvětlíkem. Případně si můžete prostor nechat doplnit o praktické osvětlení a další příslušenství, které ještě zvýší vaše pohodlí. Důmyslně navržená konstrukce zaručuje pouze minimální tepelné ztráty – dobře izolované plochy s akumulační schopností.

Odolnost

Hliníkové profily jsou ošetřené kvalitní povrchovou úpravou, to znamená, že jsou nerezové. Zimní zahrada je tedy odolná vůči nepřízni počasí, drží si stabilní vzhled, snadno se udržuje a má dlouhou životnost. Pohodlí a možnosti, které hliníková zimní zahrada přináší, si tak můžete užívat celá desetiletí.

Máte dotaz, zájem zimní zahradu na klíč? Navštivte tento specializovaný web, kde najdete fotografie referencí zimních zahrad pro inspiraci a další podrobnosti. Nebo nás kontaktujte.

Levný plechový zahradní domek

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS