Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Mobilní domy  Modulární domy Mobilní domy

Mobilní domy

.

Moderní a úsporný způsob bydlení…

Zateplené mobilní domy. Ideální řešení pro stavbu prvního bydlení i komerčních objektů – prodejny, kancelářské prostory a další provozovny – které vám ušetří drahocenný čas a peníze.

Katalog mobilních domů ke stažení ZDE

Důvodem je modulární výstavba, kdy se k sobě v libovolném počtu spojí betonové moduly, podobně jako dílky stavebnice. Výsledkem je mobilní dům, postavený i za 24 hodin. Zároveň není nutné provádět většinu běžných stavebních prací. Z tohoto důvodu můžete oproti zděné výstavbě ušetřit až 60 % nákladů.

PRO KOMPLETNÍ NABÍDKU KLIKNĚTE ZDE www.hobbytec.cz

To znamená, že v případě RD s obytnou plochou 90m2 (standard většiny dnešních novostaveb) oproti zděné výstavbě – cca 12 000 Kč/m2 – můžete ušetřit i více než 500 000 Kč. Protože stačí použít jen 5 nejlevnějších modulů za cenu 100 000 Kč/modul a získáte stejně kvalitní stavbu, ale výrazně levněji a rychleji.

A to byl jen jeden příklad. U rozsáhlejších staveb mohou být úspory ještě vyšší – nahlédněte do ceníku a přesvědčte se sami.

Hotový dům zároveň můžete průběžně rozšiřovat či jinak upravovat. Stačí kdykoliv přidat další moduly a rázem máte více obytného prostoru. Zároveň je jen na vás, pro jaký odstín fasády, typ střechy nebo způsob rozmístění oken a dveří se rozhodnete. Výsledkem je, že ačkoliv jsou mobilní domy levnější, vypadají stejně jako zděné, nabízí i stejný komfort a úroveň bydlení.

Další podrobnosti, kompletní ceník a ukázku referencí najdete níže v záložkách.

Chcete rychlé a levné bydlení nebo provozovnu? – postavte si mobilní dům. Stačí nás kontaktovat.

PRO KOMPLETNÍ NABÍDKU KLIKNĚTE ZDE www.hobbytec.cz

Mobilní domy celoroční, mají rovněž výhodu v tom, že jsou snadno rozšířitelné. Potřebujete přistavět dětský pokojíček nebo rozšířit prostor obývacího pokoje? Stačí zakoupit další modul a nová místnost je na světě. Stejně tak, jak možné jednotlivé buňky kdykoliv demontovat a přemístit. Díky tomu, že mobilní domy nejsou umístěny na základovou desku, ale pouze na piloty, se také často obejdete bez stavebního povolení. Vystačíte si pouze s ohláškou.

Pokud se rozhodnete pro stavbu mobilheimu, stačí pouze vybrat pro Vás vhodnou stavební firmu, která vezme realizaci do svých rukou. Dbejte však na to, aby se jednalo o zkušené profesionály s dostatkem referencí. Jedině tak si můžete být jisti, že za své peníze dostanete to, co požadujete – kvalitní mobilní dům. Mezi takovéto profesionály patří i společnost Hotové Domy s.r.o. – www.hotovedomy.cz

Modulární domy realizuje hned několik společnosti, takže si každý může zvolit tu, jejíž nabídka mu nejvíce vyhovuje. Přesto věnujte výběru firmy, které stavbu modulárního domu svěříte dostatek času. Vyplatí se vám to. Neorientujte se pouze podle ceny, ale především referencí a dbejte na to, aby se jednalo o pravé profesionály s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Ušetříte si tak spoustu času a komplikací. K těmto odborníkům patří například společnost Hotové domy s.r.o., která nabízí jak modulární domy, tak širokou škálu dalších produktů a služeb – www.hotovedomy.cz

  • Předem připravený základ pro osazení mobilních modulů
  • Osazení betonových prefabrikovaných modulů probíhá prostřednictvím stavebního jeřábu

Po osazení betonových modulů Rekers probíhá osazení oken a dveří do předem připravených otvorů. Jednotlivé moduly lze dodatečně zateplit. Po zateplení samozřejmě následuje i natažení finální vrstvy venkovní omítky, barva na přání zákazníka.

PRO KOMPLETNÍ NABÍDKU KLIKNĚTE ZDE www.hobbytec.cz

  • Po osazení dodatečné zateplení modulů 10cm polystyren
  • Ukázka využití prefabrikovaných modulů

Výhody mobilních domů všeobecně:

  • nepotřebujete stavební povolení
  • rychlá a snadná výstavba
  • přemístitelnost

PRO KOMPLETNÍ NABÍDKU KLIKNĚTE ZDE www.hobbytec.cz

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS