Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky Pergoly a zastřešení RD

Pergoly a zastřešení RD

NAŠE NABÍDKA PERGOL A ZASTŘEŠENÍ
HLINÍKOVÉ PERGOLY HLINÍKOVÉ PERGOLY HLINÍKOVÉ PERGOLY HLINÍKOVÉ PERGOLY

Pergola by měla být výrazným prvkem, podtrhujícím její krásu. Její umístění je však lepší dopředu zvážit, aby nepůsobila rušivým dojmem. Většinou bývá napojena přímo na dům, vyplňuje dosud příliš prázdný prostor zahrady, anebo funguje jako předěl mezi její užitkovou a okrasnou částí.

Cena pergoly, se pak odvíjí především podle zvolených rozměrů a materiálu. Hliníkovou pergolu lze pořídit už za částku okolo 40 000 Kč. Nabídka je opravdu široká, takže si vybere opravdu každý. V oblasti výroby a prodeje pergol, patří na špičku například společnost Hotové domy s.r.o., která rovněž nabízí celou řadu dalších kvalitních produktů a profesionálních služeb – www.hotovedomy.cz

Další informace naleznete v záložkách níže: ceny, popisy, návody, foto, videa, jak objednat, kontakty a další.

Pergoly a zimní zahrady jsou druhy okrasné stavby, které si získávají stále větší oblibu. Nejenže na zahradách plní dekorativní funkci, ale zároveň slouží jako příjemné místo pro odpočinek a posezení s rodinou či přáteli. V zimních měsících pak pergoly bývají nezřídka využívány jako přístřešek pro auto, anebo k úschově dřeva a podobně.

Možnosti, jak získat pergolu, jsou dvě. První z nich je stavba svépomocí, která může být časově náročná a ideálně by se do ní měl pouštět pouze zručný kutil. Častěji však padá volba na koupi pergoly. V tomto případě je na výběr mezi pergolou na klíč anebo typizovaným řešením. Mezi nejběžnější materiály, z nichž se pergoly vyrábějí, patří dřevo a aktuálně velmi populární hliník. Hliníkové pergoly vynikají dlouhou životností, nulovou náročností na údržbu a moderním designem.

Doprava a montáž

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS