Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Stavba  Dřevostavba a montované domy Garáže, přístřešky a montované domy

Garáže, přístřešky a montované domy

Plánujete-li pořízení nového rodinného domu, je dobré prostudovat veškeré možnosti, které se nabízejí a jejich výhody. Jednou z nich je pořízení montovaného domu, který je velmi vhodný v případě, že se chcete vyhnout zdlouhavé stavbě, jako je tomu v případě zděných domů. Stavbu lze začít kdykoliv během roku bez závislosti na ročním období a počasí, ale nejdůležitější však je, že bydlet můžete již za tři měsíce od zahájení realizace, a to proto, že montované domy se skládají z jednotlivých panelů, které stačí po přivezení na místo smontovat. Hrubá uzavřená stavba je tak hotová již během několika málo dní. V panelech jsou již od výroby namontovány trubky pro elektrické rozvody. Vodoinstalaci či osazení oken a další práce je však již třeba provést na stavbě. Volba veškerých interiérových prvků je čistě v rukou investorů.

Montované domy mají rovněž užší obvodové zdi a vnitřní příčky, než klasické zděné stavby, takže při srovnatelné velikosti získáte více obytného prostoru. Přibližně jde o 10 m2 k dobru. A díky tomu, že jsou montované domy složeny převážně ze dřeva a aplikaci kvalitní a vysoce efektivní izolaci, se náklady na energie sníží až na pouhou třetinu, a zároveň bude v interiéru udržováno stabilní a příjemné klima. Zateplení domu rovněž poskytne kvalitní zvukovou izolaci.

U montovaného domu, se zároveň nemusíte bát, že by v průběhu stavby došlo k navýšení ceny, jelikož se z pravidla jedná o katalogové domy, kde je cena známa předem a k jejímu zvýšení dochází v podstatě pouze tehdy, chce-li investor provést určité změny. Montované domy mají především výhody, ale v závislosti na úhlu pohledu lze říci, že i jednu nevýhodu, kterou může být určité omezení dispozičního uspořádání domu.

Při výběru firmy pro realizaci montovaného domu, se neukvapujte a dbejte, aby měla dostatek prokazatelných a kvalitních referencí jednalo se profesionály se zkušenostmi v oboru. Patří mezi ně i společnost Hotové domy s.r.o., která rovněž nabízí širokou nabídku garáží k montovaným domům – www.hotove-garaze.cz

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2023 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS