Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Altány Hliníkové altány

Hliníkové altány

Kovové altány, které sedí k modernímu životnímu stylu více než dřevěná klasika

Na první pohled zaujmou atraktivní čedičově šedou konstrukcí, moderní a nerozbitnou polykarbonátovou krytinou s UV filtrem, která vás i váš zahradní nábytek ochrání před škodlivým UV zářením. Ale i letním deštíkem a vytvoří příjemný stín.

Jednoduše pod ně umístíte pohodlnou pohovku nebo klasické zahradní posezení, složené ze stolu a několika židlí. Takže si můžete naplno užít jak chvíle relaxace při pití kávy, čtení románu, ale i zábavu při grilování s přáteli…

Součástí jsou i okapové hlavice pro svod vody a střešní element pro odvod páry a kouře.

Potěší i takové drobnosti jako jsou zabudované drážky na záclony. Které oceníte nejen ve chvíli, kdy zatoužíte po větším soukromí, ale i během slunečných dní, kdy venku poletují včely a další nepříjemný hmyz. Prostým zatažením záclon můžete zabránit jeho vlétnutí dovnitř altánu.

Máme pro vás hned 3 hliníkové altány

  • Acama 3×3m
  • Achird 3,6×3,6m
  • Acrab 4,5×3,9m

Celý altán navíc zvládnete ve dvou sestavit svépomocí, a ušetřit tak za odbornou montáž.

V sortimentu najdete také dřevěné altány a levné pergoly pergoly.

Chcete mít na zahradě konečně příjemné místo k posezení…? Objednejte si hliníkový altán.

Jeho polykarbonátové zastřešení s UV ochranou a vysokou propustností světla vás ochrání před deštěm, poskytne chladivý stín za horkého slunečného dne a zároveň prosvětlí celý prostor altánu. Elegantní střešní ornamenty s ventilací zase odvedou vlhkost či případný kouř, takže se budete pod altánem cítit vždy příjemně. Dále je hliníkový altán vybaven okapovými hlavicemi a praktickými držáky pro záclony, jenž oceníte vždy, když zatoužíte po větším soukromí.

Snadná montáž svépomocí

Montáž designového hliníkového altánu One Trade® je rychlá a jednoduchá, takže ji zvládnete i svépomocí, nemusíte vyhazovat peníze za odborné sestavení, čímž výrazně ušetříte. Všechny 4 sloupky altánu lze ukotvit k libovolnému povrchu, nepotřebujete žádné základy a můžete tak altán kdykoliv demontovat a přesunout jinam.

  • Objednejte si stylový hliníkový altán One Trade® a vytvořte si přímo na své zahradě dokonalé místo k relaxaci, práci i zábavě. Stačí nás kontaktovat.

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS