Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Plechové garáže polské Plechové garáže polské ceník

Plechové garáže polské ceník

Levné plechové garáže ceník

Plechové garáže, které jsou spojeny s nízkou pořizovací cenou jsou pro mnohé lidi výhodou. Nejen, že jsou velmi populární a našli uplatnění právě v ceně, věřte, že plechové garáže lze za rozumnou cenu ještě vylepšit o mnoho zajímavých věcí. Může se jednat o dvoukřídlou bránu, atypická okna, dveře. Možné je s námi skutečně vše. Plechová garáž je sice svým typem a konstrukcí levná záležitost, ale když si představíte, čím vším jí můžete udělat atraktivnější, určitě si najde plno nadšenců.

Další informace naleznete v záložkách níže: ceny, popisy, návody, foto, videa, jak objednat, kontakty a další.

Dobrou volbou u plechových garáží se stala firma polská Wojstal, která nabízí levné, pozinkované garáže, které se dají levně pořídit již kolem 12 000 Kč. Ovšem tato cena se může navýšit o Vaše požadavky, které z ní mohou udělat ještě hezčí pro Vaše auto, nářadí, aj. Garáž Wojstal Vás přesvědčí, že plechová garáž dokáže být i vzhledná. Věřte, že taková plechová garáž má také svůj design a může být pro okolí zajímavá. Zvláště, když k ní přidáte různé stavební prvky, které jí dovedou k dokonalosti. Tyto garáže polské kvality jsou přizpůsobené potřebám méně náročných zákazníků, kde je pro ně důležitá cena. Jenže jak jsme již uváděli, tyto plechové garáže lze udělat luxusnějšími pomocí naší techniky. Lze jim přidat pěkné podlahy, barevné nátěry, aj. Wojstal to jsou dvoukřídlá vrata s plochou střechou se spádem vzad, aby se na střeše neudržovala zbytečně voda, aj.

Plechové garáže německé značky Siebau Raumsysteme Vás přesvědčí o kvalitě a své tradici, která je na trhu již řadu let. Kvalitní omítka, kterou u nich pořídíte vypadá na první pohled jako u zděné stavby. Krásné barvy, které jen září dodají Vaší garáži na kráse. Montované garáže od Siebau pořídíte v cenové relaci od 10 000 Kč. Přičemž využijte tenčí zdi k ukládání věcí do většího prostoru.

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS