Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Základová deska  Zakládání staveb Vodní hospodářství

Vodní hospodářství

Pojem vodní hospodářství, si je možné vyložit různě. Buďto z hlediska ekologického, tedy jako obor zaměřující se na zjišťování, kontrolování a udržování stavu vodních ploch, anebo jako průmyslové odvětví. V tomto případě, se pak jedná o technologie sloužící k čištění, úpravě a distribuci vody skrze vodovodní síť a jiné.

K těmto účelům je využívána celá řada technologií či strojů. Mezi nejdůležitější z nich se řadí bezpochyby čerpadla, těch je hned několik druhů – kalová čerpadla, jednosměrná nebo oběhová čerpadla. Vodní hospodářství rovněž zahrnuje chladící a filtrační techniku, úpravu vody, separaci kalů a podobně.

Současně tedy obsahuje vodní hospodářství i služby s ním spojené. Patří mezi ně například revize kanalizací, kdy je pomocí kamerového systému zjišťován aktuální stav potrubí. A pak také tzv. trasování, které je využíváno v případě, že není zcela zřejmé, kudy přesně kanalizace v daném místě vede. Běžně však zahrnuje čištění domovních odpadů, umyvadel, anebo toalety, což je souhrnně označováno jako čištění domovních kanalizací. Dále je prováděno čištění žump, jímek anebo septiků. K provedení těchto úkonů, jsou pak používány zmíněné technologie.

NABÍDKA SPOLEČNOSTI HOTOVEDOMY
MONTOVANÉ HALY MONTOVANÉ HALY MONTOVANÉ HALY MONTOVANÉ HALY

Společností pohybujících se v oboru vodního hospodářství je nejen na českém, ale i zahraničním trhu celá řada. Od výrobců čerpadel a další techniky až po společností zabývajících se poskytováním služeb. Patří mezi ně i stavební firma Hotové domy s.r.o., která rovněž nabízí širokou škálu dalších profesionálních služeb a kvalitních produktů – www.hotovedomy.cz

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2023 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS