Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Zastřešení Přístřešky na dřevo

Přístřešky na dřevo

Potřebujete uskladnit palivové dřevo, ale nemáte kam?

Kryté stojany na dřevo

Jedná se o menší stojany na palivové dřevo s kapacitou 1,2–2,4 kubických metrů.

Oba modely jsou dostupné ve více rozměrech, zakryté voděodolnou polyetylenovou plachtou nebo bez plachtového krytí. Ocelová konstrukce je ošetřená práškovou antikorozní úpravou značky DuPont. Zásobníky na dřevo jsou proto bezúdržbové a mají dlouhou životnost. Snadno se montují.

Ocelové přístřešky na dřevo

Kovové přístřešky na dřevo dodáváme také v podobě klasického dřevníku. Celokovové, ale i s dřevěnými výplněmi stěn. Snadno si tedy vyberete přesně takový model, který ladí fasádou vašeho domu a zahradou. I v tomto případě platí, že se nemusíte zatěžovat údržbou, přesto vám dřevník poslouží a uchová si stálý vzhled mnoho let.

Kapacita: 2,2–4,4 kubických metrů

Plachtové kůlny

Levné plachtové přístřešky jsou multifunkční, Dokáží vysušit dřevo až 2× rychleji než při skladování pod širým nebem, ale hodí se i pro úschovu materiálu nebo zahradního vybavení. Montovaná konstrukce je z trubkové oceli a plachtové krytí zajišťuje 100 % voděodolná polyetylenová tkanina. Výhodou je rychlá montáž.

Vozík na dřevo

Dřevo je třeba nejen uskladnit, ale občas také někam přesunout. Jistě si vybavíte, jak nepohodlné a často i zdlouhavé je nošení hromádky dříví v rukou. Naštěstí má i tento problém snadné řešení – transportní vozík na dřevo. Snadno se ovládá i při plném naložení. Stojí vám v cestě schody, štěrk či písek? Žádný problém, ruční vozík na dřevo tyto překážky hravě zdolá. Doprava dříví z jednoho místa na druhé nebyla nikdy snazší a rychlejší.

Prohlédněte si kompletní sortiment dřevníků níže v záložkách, podrobnosti o jednotlivých modelech na Hotove-Drevniky.cz

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS