Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Přístřešky na auto Hliníkové přístřešky na auto

Hliníkové přístřešky na auto

NABÍDKA PŘÍSTŘEŠKŮ NA AUTO

Hliníkové přístřešky pro automobily

Levné hliníkové přístřešky na auto

Kvalita a bezpečí pro váš vůz za dostupnou cenu a montáž svépomocí.

Největší výhody a hlavní důvody, proč si pro zajištění bezpečného krytého stání vašeho vozu vybrat právě tyto levné hliníkové carporty s polykarbonátovou střechou. Dostupné modely – Victoria a Arcadia.

Stavebnicová konstrukce z galvanizované oceli a eloxovaného hliníku a systém posuvných střešních panelů z polykarbonátu, umožňuje snadnou montáž jen pro dvě osoby během pouhých pár hodin. Bez předchozích zkušeností, bez nutnosti šplhat na střechu, na libovolný pevný podklad a jen s pomocí základního nářadí, které je součástí vybavení každého kutila.

Carporty jsou odolné vůči korozi a 100 % bezúdržbové.

Designové hliníkové přístřešky pro auto

Stylové carporty, které odolají i řádění hurikánu.

Originální design 8 sériových řad stání s modely pro 1 až 3 vozy, které se dají pomocí propojovacích prvků jednoduše sloučit do sestav o neomezeném rozsahu s libovolným uspořádáním, dělají z těchto stylových carportů s volitelným odstínem hliníku a střešního polykarbonátu dokonalé a bezpečné místo pro parkování vašeho automobilu. Jenž hravě nahradí i chybějící pergolu a vynikne jak na zahradě rodinného domu, tak i na parkovišti sídla vaší společnosti…

Video Hurikán v Japonsku o síle přes 190 km/hod., přístřešek vydržel tyto extrémní podmínky bez jakéhokoliv poškození!

Odolnost japonských přístřešků One Trade

Kromě hliníkových najdete v sortimentu i německé ocelové přístřešky. Stačí si jen vybrat a kontaktovat nás s objednávkou.

Nabídka garážových stání je velmi široká. Přístřešek tak může být zhotoven z materiálů, jako je dřevo, ocel nebo hliník. Mezi nejpopulárnější pak patří dřevěné garážové stání. Od použitého materiálu, vzhledu a velikosti stání, které může být uzpůsobeno pro jedno, ale také více aut, se následně odvíjí jeho cena.

Kvalitní přístřešek na auto, tak můžete pořídit již cca. za cenu 30 000 Kč-70 000 Kč. K dostání jsou samozřejmě i levnější varianty. Nižší ceně však velmi často odpovídá i kvalita stání a zvýšené nároky na údržbu, která vyžaduje nemalé investice. Pokud však přistoupíte k volbě dražšího řešení od osvědčeného výrobce, budete těchto starostí ušetřeni a získáte přístřešek, který vyžaduje téměř nulovou údržbu.

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS