Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Betonové garáže Betonové moduly další využití

Betonové moduly další využití

Betonové prefabrikované moduly se dají využít mnoha způsoby

Nejčastěji se jedná o:

  • Kanceláře
  • Školky
  • Archivy a sklady
  • Sklepy a sklípky
  • Prodejny, pumpy a jiné provozovny…

…Především ale mobilní domy. Betonové moduly jsou totiž mobilní, osazují se jen na základové pásy a jejich výstavba je proto otázkou dní, nikoliv měsíců či let jako u zděných domů. Do takzvaného hotového domu se proto můžete nastěhovat anebo jej začít jinak využívat prakticky okamžitě.

Hotové mobilní domy z betonových prefabrikátů se navíc jednoduše rozšiřují a jakkoliv jinak dispozičně upravují, protože stačí prostě přidat další modul požadovaných rozměrů a ihned po jeho napojení na stávající stavbu máte k dispozici nový obytný prostor. Totéž lze samozřejmě provést i v případě betonové garáže, kdy takto vytvoříte další parkovací plochu nebo větší úložný prostor.

Mobilní domy s luxusní, venkovní stříkanou omítkou jsou zároveň k nerozeznání od zděné výstavby a mají i prakticky stejně dlouhou životnost.

Další ukázka upravené betonové moduly na kancelář

  • Předem připravený základ pro osazení mobilních modulů se připravuje vždy pouze v přední a zadní straně modulů. Ukázka betonového dvojmodulu mobilní kanceláře o rozloze 36m2.
  • Osazení betonových prefabrikovaných modulů probíhá prostřednictvím stavebního jeřábu na předem připravený základ.
  • Po osazení betonových modulů Rekers probíhá osazení oken a dveří do předem připravených otvorů. Jednotlivé moduly lze dodatečně zateplit. Po zateplení samozřejmě následuje i natažení finální vrstvy venkovní omítky, barva na přání zákazníka.
  • Po osazení dodatečné zateplení modulů 10cm polystyren
  • Ukázka využití prefabrikovaných modulů

německa výroba modulů Rekers

Návrhy provedení zastřešení je možné v několika provedení

Německé betonové garáže

Betonové garáže One Trade®

Betonové garáže

Betonové garáže mají stále své uplatnění a nezastupitelné místo. Jsou vyrobené z betonu, který je pevný, silný a odolný. Materiál je bezpečný, jak pro úschovu auta, tak pro úschovu materiálu, ale i dobrým místem pro kutily, kteří si zde mohou vyrábět nejrůznější zajímavé nářadí, aj. Jejich předností je rychlá montáž, kterou Vám přijedou udělat naši pracovníci. Jejich práce je rychlá, ale přitom skutečně precizní. Naše fotogalerie na na našich stránkách hotové domy je toho důkazem. Postavili jsme několik set tisíc takových garáží a všechny dnes stojí na svém místě a využívá je plno našich dobrých zákazníků, kteří se i dále obrací se svými požadavky na nás. Betonové garáže jsou tedy stále populární a jejich prostornost nemá obdoby.

Navíc si betonovou garáž můžete ozvláštnit zajímavými prvky, které jí udělají ještě více atraktivní. Mohou to být např. vrata, které udělají z každé obyčejné garáže hotový zázrak. Vrata sekční, výklopná, mechanicky ovládaná, ale i na svůj vlastní pohon. Určitě i Vy chcete se svým autem parkovat pohodlně a zároveň velmi působivě. Stačí se tedy nakombinovat do Vaší garáže takové prvky, které jí umožní, že vypadá opravdu luxusně a zároveň plní svůj účel.

Na výběr je také z řady omítek, které Vaši betonovou garáž udělají jistě velmi zajímavou. Německá značka Rekers, je naším malým zázrakem. Její spolupráce s námi je pro nás čest, neboť získala spoustu zákazníků po celém světě. Betonovou garáž v jejím nabízeném prototypu je možné sehnat již lehce pod hranicí 100 000 Kč. Je tedy docela levnou záležitostí, která se brzo stane okrasou i Vašeho okolí domu. Nižší pořizovací náklady jsou pro každého z nás určitě příjemnou záležitostí. Garáž můžete ozvláštnit i typem střechy a různými dalšími variacemi.

Betonové garáže jsou dostupné v široké škále rozměrů, a to jak ve formě jedno garáže, tak dvojgaráže. S možností volby barvy omítky či vratového systému a dodatečného pořízení oken, dveří a dalšího vybavení či přístřešku pro auto. Betonovou garáž tedy lze uzpůsobit na míru potřebám zákazníka. Díky užším zdem navíc nabízejí při srovnatelných rozměrech větší užitný prostor, než klasické garáže. Také mají neomezenou životnost, nevyžadují téměř žádnou údržbu, a v případě potřeby je lze kdykoliv a kamkoliv přesunout. A uvolnit tak prostor pro jiné účely.

Pro klienty, kteří potřebují ne jednu či dvě garáže, ale hned několik, jsou k dispozici i řadové garáže. Mezi světově známé značky betonových garáží prémiové kvality, pak patří garáže Rekers, které naleznete v nabídce garážových řešení společnosti Hotové domy s.r.o., rovněž poskytujeme celou řadu dalších služeb – www.hotovedomy.cz

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS