Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Stavba zděných RD  Rodinný dům Dřevostavby na klíč

Dřevostavby na klíč

Dřevostavba, tak zní stále častěji rozhodnutí při volbě typu nového rodinného domu. Může za to především řada výhod, jaké nabízí. Jednou z nich je cena dřevostavby na klíč, která bývá i o třetinu nižší, než u zděného domu, což představuje snížení pořizovacích nákladů i o několik set tisíc korun. Další nespornou výhodou je rychlost výstavby, která se běžně pohybuje v rozmezí 3 až 4 měsíců. Proto jsou dřevostavby na klíč skvělou volbou zejména v případě, že potřebujete bydlet opravdu brzy a na realizaci zděné stavby nemáte dostatek času, anebo prostředků.

VÝSTAVBA RD
RD na klíč RD na klíč RD na klíč RD na klíč

Dřevostavby rovněž vynikají svou nízkou energetickou náročností, jíž je docíleno díky použitým materiálům a instalaci kvalitní tepelné izolace. Nejčastěji se jedná o minerální vatu, která disponuje jak výbornými tepelně-izolačními, tak i akustickými vlastnostmi. Současně tedy ušetříte až desetitisíce korun ročně za vytápění a výrazně omezíte hlučnost.

Všeobecně rozšířené fámy, že jsou dřevostavby méně odolné vůči požáru, se bát nemusíte. Není tomu tak. Dřevostavby, stejně jako jakékoliv jiné druhy staveb, splňují přísné bezpečnostní a další normy. Protipožární a statická odolnost je minimálně na stejné úrovni. Totéž platí i o odolnosti vůči napadení škůdci atd. S minimálními nároky na údržbu Vám tak dřevostavba poslouží i několik desítek let.

Společností realizujících dřevostavby na klíč je na trhu vícero. Při výběru, se však neorientujte pouze podle ceny, ale především kvality referencí a zkušeností dané firmy, která provede nejen kompletní výstavbu domu, ale nabídne pomoc s vyřizováním stavebního povolení, anebo získáním hypotéky s výhodným úrokem a podobně. Mezi zkušené odborníky v oblasti realizace zděných domů patři i společnost Hotové domy s.r.o. – www.hotovedomy.cz

NABÍDKA MOBILNÍCH DOMŮ A STAVEB
Akční nabídka Akční nabídka Akční nabídka Akční nabídka

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS