Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Garáže přístřešky zastřešení  Přístřešek Ocelový přístřešek

Ocelový přístřešek

Ocelový přístřešek bezpečné a moderní parkování

Ocelové přístřešky na auto s plochou střechou jsou oblíbené u náročných zákazníků, kteří si potrpí na prémiovou kvalitu, precizní zpracování a jednoduchý, ale funkční design ladící se současným životním stylem. A chtějí pro sebe i své auto to nejlepší.

Výškově nastavitelné sloupky umožňují i parkování SUV, minivanu nebo přívěsu s lodí… Modelová řada zahrnuje kovové přístřešky pro jedno auto, ale také s dvěma až třemi místy. Vhodné i pro stavbu řadového krytého stání. Specialitou jsou potom carporty k betonové garáži nebo model s kůlnou. Často také s oblibou slouží současně i jako zahradní pergola.

Ocelová konstrukce, v antracitové, bílé nebo hnědé barvě, ošetřená unikátní metodou zinkování s více než 50% příměsí hliníku chrání přístřešek před korozí až 6× lépe než běžné žárové zinkování, a proto má desítky let dlouhou životnost i bez nároků na pravidelnou údržbu.

Ochraňte své auto před nepřízní počasí efektivně a stylově zároveň – objednejte si ocelový přístřešek od výrobce s tradicí přes 65 let a 10letou zárukou.

NABÍDKA PŘÍSTŘEŠKŮ

DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY
Střecha s nadstandardní nosností
  • Trapézové střešní plechy z oceli mají tloušťku 0,75 mm, která je pro tyto účely nejvhodnější. Jsou bez barevné úpravy. Standardní nosnost střechy přístřešku je 125 Kg/m2. A lze ji až dvojnásobně zvýšit. Střešní atika je v bílé nebo hnědé barvě.
Rychlá montáž – okamžité využití
  • Přístřešek je připravený chránit váš automobil či motorku už během 24 hodin. Montáž se provádí ručně, bez použití těžké techniky a vyžaduje pouze přípravu malých základů pro ukotvení sloupků.

Schází vám garáž? Nemáte kam zaparkovat automobil? Ocelové přístřešky na auto Siebau tento problém vyřeší snadno, rychle a levně. Stačí si jen vybrat takový, jaký se vám bude líbit a je to.

Přehled vybraných modelů

Přístřešek na auto (6mx3m)

Přístřešek 6 sloupků (6mx6m)

Přístřešek na dva vozy rozměr (6mx6m)

Přístřešek na dva vozy (6mx9m) + kůlna

Pro shlédnutí klikněte ZDE

Doprava a montáž

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS