Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Mobilní domy Mobilní domy ceník

Mobilní domy ceník

Mobilní domy ceník

Mobilní domy jsou více a více populární, protože zde často odpadá povinnost hlásit stavebního povolení. Proto si lidé, kteří chtějí rychle a levně bydlet volí variantu těchto mobilních domů. Umístěné jsou buď na pilotech nebo na základech, ale i tak zajišťují naprostou stabilitu a bydlí se v nich skutečně dobře. Zajišťují maximální komfort, kterého budete chtít jistě využít i Vy. Disponují velkou obytnou plochou, které lze pomocí modulárních systémů dále rozšiřovat a vytvářet si tak stále větší a větší bydlení. Chcete velkou rodinu, která Vám schází? Naše domy Vám tyto přístavby rychle vybuduje a Vy budete spokojení, že můžete tak rychle využívat nových prostor. Tyto lehce postavitelné domy se svojí jednoduchou montáží se pyšní stavebnicovým systémem, který je nepostradatelnou součástí.

PRO KOMPLETNÍ NABÍDKU KLIKNĚTE ZDE www.hobbytec.cz

Akční nabídka Akční nabídka Akční nabídka Akční nabídka

Výhodou takovýchto domů je, že je leze na piloty umístit kamkoliv. Chcete bydlet u řeky, poslouchat ráno šplouchání vodní hladiny, se zvuky přírody a zpěvem ptactva? Není problém, my Vám náš mobilní domek přivezeme, kam budete chtít. Využijte naše služby, které jsou komplexní a mohou zahrnovat i služby spojené s našimi odborníky, kteří Vám k vašemu domku udělají zámkovou dlažbu, garáž, aj.? To vše k bydlení patří a k takovému mobilnímu domku by se hodila např. i pergola. Možné je vše, proto nás neváhejte kontaktovat.

Odpadá zde výstavba základní desky, proto jsou zde o mnoho nižší pořizovací náklady spojené i s úsporami energií. Mobilní domy nejsou jen pro rekreační účely, v těchto domech lze normálně bydlet celoročně. To právě mnoho lidí neví a stále zbytečně přeplácejí za výstavby zděných domů, které jsou sice s doživotní trvanlivostí, ale pořízené za mnohem větší náklady. Mobilní domky uspokojí i náročné zákazníky. Celé modulární systémy, kterých lze k bydlení využít jsou jistě výhodou. Rekers, to je německá kvalita, která nabízí tento systém lehce pod hranicí 100 000 Kč, což je jistě velmi příznivá cena. Mobilheimy jsou ještě levnější variantou. Kompletní nabídku společnosti naleznete na www.hotovedomy.cz .

PRO KOMPLETNÍ NABÍDKU KLIKNĚTE ZDE www.hobbytec.cz

SKLADEM IHNED K DODÁNÍ

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS