Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Zámková dlažba Zámková dlažba foto

Zámková dlažba foto

Zámková dlažba se pro svou jednoduchou, rychlou pokládku a širokou škálu barevných odstínů, motivů a tvarů, těší velké oblibě. Ve městech se s ní můžeme setkat prakticky na každém kroku. Své uplatnění si získala i u rodinných domů, kde je často využívána k realizaci příjezdových cest nebo zahradních chodníků, či jako dlažba pergoly atd. Její hlavní předností, je totiž vysoká odolnost proti poškození a přírodním vlivům – mráz, déšť, sluneční paprsky, což zaručuje její dlouhou a téměř neomezenou životnost.

Fotogalerie – zámková dlažba pro inspiraci

Samotný výběr dlažby by měl reflektovat celkový vizuální styl domu, aby nedošlo k jeho narušení a dlažba tak nepůsobila nesourodým dojmem. Proto neuškodí, když se inspirujete již hotovými referencemi společnosti Hotové domy s.r.o., které naleznete ve fotogalerii.

Pokládka a výběr firmy

Pokládku zámkové dlažby, pak můžete provést svépomocí nebo ji přenechat zkušeným odborníkům, kteří svou pečlivostí, zkušenostmi a správným postupem pokládky zaručí její funkčnost. Navíc Vám bude na odvedenou práci poskytnuta záruka.

Více o zámkové dlažbě = www.Hotove-ZamkoveDlazby.cz

www.Hotove-ZamkoveDlazby.cz

Pokládkou zámkové dlažby se zabývá mnoho firem. Proto si lze jednoduše zvolit takovou, jejíž nabídka nejvíce odpovídá Vašim požadavkům a možnostem. Dbejte však na to, aby se jednalo o zkušené profesionály s dostatkem kvalitních referencí. Vyplatí se Vám to. Mezi špičku v oblasti pokládky dlažby, se pak řadí společnost Hotové domy s.r.o., která rovněž nabízí celou řadu dalších služeb – www.hotovedomy.cz

Naše služby si vybírají přední české společnosti. Zde je ukázka naší realizace ukázkového a předváděcího centra předního výrobce zámkové dlažby společnosti Semmelrock. Této společnosti jsme realizovali kompletní ukázkové centrum v jejich sídle nedaleko Prahy, v obci Ledčice.

Krátký foto seriál postupu pokládky zámkové dlažby

  • stanovení budoucí výšky zámkové dlažby
  • výkopové (strojové zemní práce) podle potřeby
  • výkop pro budoucí betonáž obrubníků nebo palisád
  • betonáž palisád (uložení do betonového lože)
  • štěrkování a hutnění podloží, hrubý a jemný štěrk
  • pokládka zámkové dlažby do mozaiky podle druhu dlažby
  • finální pískování a hutnění vibrační deskou

Některé naše realizace

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací.

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS