Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Stavba zděných RD  Stavba domu Stavby

Stavby

Realizace stavby jakéhokoliv typu je bezesporu velmi náročná. Obzvláště v případě, že se rozhodnete o její provedení svépomocí. Je-li to možné. Pokud uvažujete tímto způsobem postavit dům nebo garáž a máte detailně rozpočtený veškeré náklady související se stavbou, nejspíše ušetříte. Ale jestliže bude rozpočet nepřesný, může se cena stavby nečekaně prodražit a v důsledku chybějících financí i značně prodloužit. Veškerá snaha svou prací uspořit, tak nemá kýžené výsledky.

Z tohoto důvodu se stále více lidí obrací na profesionální stavební firmy, od nichž si nechávají provést stavbu tzv. na klíč. Mezi výhody stavby na klíč, patří zejména to, že se nemusíte prakticky o nic starat. Veškeré stavební práce má na starost vybraná společnost. Včetně zajištění dodávky potřebného materiálu. V případě potřeby za Vás může vyřídit i stavební povolení, anebo pomoci se získáním státních dotací, které Vám uspoří i statisíce korun, či sjednání hypotéky s výhodným úrokem. Na klíč lze zhotovit libovolnou stavbu. Nejčastěji se však jedná o projektové domy z katalogů, u nichž je dopředu stanovena přesná konečná cena, která se u solidních společností nenavyšuje, zahrnují vypracovanou dokumentaci, a již byly povětšinou realizovány atd. Výstavba je tak rychlejší.

Vašim jediným úkolem, je tak vybrat dům, který se Vám nejvíce zamlouvá a odpovídá vašim požadavkům, přáním a představám o ceně.

Ukázky našich realizací rodinných domů na klíč

Stavba rodinného domu Mařatice

  • Stavba rodinného domu v provedení na klíč. Zákazník požadoval stavbu z porothermu, sklo trojskla. Jedná se o moderní dům střední velikosti. Celkové náklady na výstavbu 3,9 mil. Kč.

Stavba domu na klíč, Praha východ

  • Výstavba zděného rodinného domu z Ytongu na klíč. Náklady na výstavbu 3,3 mil. Kč.
  • ZD RD Praha Dolní Břežany
  • ZD RD

Stavba rodinného domu Buchlovice

  • Stavba rodinného domu v provedení uzavřená hrubá stavba.

Rodinný dům ve Vojkově

Rodinný dům ve Vojkově

Rodinný dům Praktik 150

Rodinný dům Bungalov 92

Ukázkový dům Hotové domy Tehovec

Společností zabývajících se stavbou domů a dalších objektů na klíč, je k dispozici dostatek, což umožňuje snáze vybrat takovou, která vám bude po všech stránkách vyhovovat. Při výběru však dbejte na to, aby se jednalo o skutečné profesionály se zkušenostmi, vědomostmi a kvalitními referencemi. Jedině tak budete mít jistotu, že svěřujete stavbu do správných rukou. Mezi tyto profesionály patří i  Hotové domy s.r.o., která rovněž nabízí celou řadu dalších služeb – www.hotovedomy.cz

VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY STAVEBNÍCH ČINNOSTÍ

VÝSTAVBA RD
RD na klíč RD na klíč RD na klíč RD na klíč
ZAKLÁDÁNÍ STAVEB
Pěnosklo u zakládání staveb Pěnosklo u zakládání staveb Pěnosklo u zakládání staveb Pěnosklo u zakládání staveb
ZATEPLOVÁNÍ
Zateplení střechy Zateplení střechy Zateplení střechy Zateplení střechy

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS