Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Stavba Obkladačské práce

Obkladačské práce

Firma Hotovedomy s.r.o. se v rámci svého komplexního servisu stavebních a zednických činností zaměřuje na profesionální obkladačské práce. Dovolte nám představit aspoň částečně postupy, garance a kvalitu práce při obkládání interiérů a exteriérů rodinných domů, budov, hal nebo výrobních a průmyslových areálů.

Plně si uvědomujeme, že obkladačské práce jsou nedílnou součástí kvalitní a garantované stavební a zednické činnosti, na které závisí dlouhodobý vzhled objektu a související efekty obkladačských prací ve smyslu izolace, omyvatelnosti, protiskluznosti apod. Firma Hotovedomy s.r.o. obkladačské práce provádí v rámci vlastních personálních zdrojů a snažíme se na obkladačské práce nenajímat externí subdodavatele nebo jednotlivce.

V rámci našich stavebních činností dělíme naše obkladačské práce na obkládání interiérů a exteriérů budov, před samotnou realizací obkladů konzultujeme s investorem stavby (soukromý zadavatel nebo komerční subjekt) cíl a zadání požadavku na obložení prostor, abychom dosáhli potřebných efektů, pro které jsou obkladačské práce poptávány. S investorem řešíme účel obkladačských prací, zda-li se jedná o obkládání prostor za účelem designu, omyvatelnosti, styku s mokrým prostředím nebo tekutinami, za účelem izolování nebo odstranění vlhkosti atd.

Po této vstupní analýze navrhneme vhodnou technologii a obkladový materiál, přičemž výběr designu a barevného provedení je plně v režii zadavatele. Naše firma v segmentu obkladačských prací používá pouze prověřené a jakostní obkladové materiály a nejsme schopni z důvodů politiky garance a kvality odvedené práce provádět obklady s nejlevnějšími materiály (asijské produkce), u kterých bychom nemohli nést plnou záruku na dílo.

Obkladačské práce nevyžadují ze strany investora žádné úpravy a přípravy prostor, žádné personální kapacity nebo finanční náklady, protože náš tým techniků, zedníků a obkladačů si veškerou potřebnou připravenost pracoviště zajistí a provede ve vlastní režii.

Předpokládáme, že zákazník poptávající obkladačské práce provádí rozsáhlejší stavební úpravy svého domu nebo jiných objektů, a pokud uvažujete v budoucnu o pořízení nebo výměně garáže pro Vaše automobily, zvažte prosím možnost nabídky naší firmy dodání montovaných garáží na klíč v rámci Vaší již tak plánované stavební akce. V oboru garážových řešení jsme po několik let jedničkou na trhu a naši kolegové na níže uvedených kontaktech Vám představí vhodné druhy garáží a přístřešků.

Pokud poptáváte opravdu vysokou kvalitu a garanci obkladačských prací a nespokojíte se s „běžným“ zedníkem, tak nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktech.

Motto: „Obkládat umí kde kdo, my děláme obkladačské práce.“

Pro více informací nás kontaktujte

Miroslav Zelený Miroslav Zelený Miroslav Zelený
604 698 697 604 698 697 604 698 697

Nejširší nabídka garáží a přístřešků www.Hotove-Garaze.cz Přípravné a dokončovací práce: pokládka dlažby www.Dlazba-Ploty.cz

Nebo využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

NABÍDKA PRODUKTŮ

OSTATNÍ OSTATNÍ OSTATNÍ OSTATNÍ
Kompletní nabídka Kompletní nabídka Kompletní nabídka Kompletní nabídka

| Hliníkové přístřešky a pergoly | Ocelové přístřešky na auto | Levné hliníkové pergoly | Betonové garáže | Plechové garáže s omítkou | Levné garáže | Plachtové garáže | Prémiové hliníkové pergoly | Levné pergoly |

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS