Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Stavba zděných RD Nízkoenergetické domy

Nízkoenergetické domy

Ceny za energie neustále rostou a v budoucnu tomu nejspíše nebude jinak. Každý se tedy pokouší co nejvíce ušetřit buď tím, že jednoduše začne méně topit, větrat nebo vymění stará okna za ty lépe těsnící z plastu a podobně. Další a lepší variantou, jsou však nízkoenergetické domy, jejich výhoda spočívá právě v tom, že jsou schopny uspořit i 80 a více procent nákladů na vytápění, což ročně dělá i desítky tisíc korun. Jejich popularita, je tak den ode dne větší.

Za úspěšným bojem nízkoenergetických domů s vysokými účty za tepelné energie, stojí především kvalitně provedená komplexní izolace, která zabraňuje vzniku tepelných mostů a rapidně tak snižuje tepelné ztráty. Nízkoenergetické domy, také dříve dosahují tepelné pohody a udržují stálé a příjemné klima v interiéru po celý rok, bez ohledu na to, jestli je zrovna zima či naopak léto.

Za menší mínus je však občas považována vyšší pořizovací cena, než u běžných staveb, a to přibližně o 15%. Zvýšení ceny, tedy není nikterak závratné, ale je musí se s tím počítat. Investice, kterou do nízkoenergetického domu vložíte, se Vám však postupem času rozhodně vyplatí.

ZATEPLOVÁNÍ – VYBERTE SI NÍŽE

Zateplení střechy Zateplení střechy Zateplení střechy Zateplení střechy

Při výběru vhodné firmy k realizaci svého nového nízkorozpočtového domu, postupujte s rozvahou a vybírejte na základě počtu, ale hlavně kvality referenci, abyste měli jistotu, že ji svěříte do rukou zkušených profesionálů, mezi které patří i společnost Hotové domy s.r.o, která rovněž nabízí i širokou škálu dalších služeb – www.hotovedomy.cz

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS