Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Garáže přístřešky zastřešení Betonové garáže

Betonové garáže

Cenově dostupná náhrada zděné garáže

Betonové garáže představují oblíbenou alternativu k tradiční zděné výstavbě, na rozdíl od ní jsou totiž mobilní, připravené chránit vaše auto a uskladněný materiál během 24 hodin a zároveň až o 60% levnější. To jsou 3 hlavní důvody, proč si vybrat právě betonovou garáž. Jaké jsou další?

Německé prefabrikované betonové garáže jsou mimořádně odolné, a proto vhodné i k zapuštění do svahu. Zároveň při srovnatelných rozměrech nabízejí až o několik desítek centimetrů větší vnitřní prostor.

Protože se jedná o mobilní garáž, zpravidla není potřeba vyřizovat stavební povolení, ale jen ohlášení stavby – více podrobností zde – místo základové desky totiž stačí garáž osadit jen na základové pásy. Což znamená, že odpadá většina finančně i časově náročných prací…, které jsou u zděné garáže na klíč či svépomocí nevyhnutelné.

Proto vám betonová garáž může ve výsledku ušetřit i přes čtvrt milionu korun (v závislosti na rozsahu). Přitom zajistí vašemu vozu stejně a bezpečné parkování.

Betonovou garáž snadno přizpůsobíte

Spojením 2 a více modulů k sobě vznikne dvojgaráž (s 2 samostatnými nebo 1 společným vjezdem, prostor lze rozčlenit dělící stěnou) nebo kvalitní řadové garáže.

Součástí nabídky je také speciální model kombinující garáž a přístřešek v jednom. Z desítek dostupných rozměrů a modelů s plochou i sedlovou střechou, a až 8 odstínů stříkané omítky si vyberete přesně takové provedení betonové garáže, jaké vám 100 % vyhovuje.

  • možnost dodatečného zateplení
  • moduly jsou včetně přípravy pro elektrorozvody
  • spád střechy směrem dozadu
  • střechu lze dodatečně zazelenat
  • Volitelné příslušenství – elektropohon sekčních vrat s dálkovým ovládáním, regály, podsvícení vjezdu…

Máte dotaz, chcete pro vaše auto bezpečné parkování v podobě mobilní betonové garáže? Kontaktujte nás nebo rovnou vyplňte formuláře v záložce Jak objednat a odešlete objednávku

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS