Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky Opěrné zdi

Opěrné zdi

Rohová řešení Rohová řešení Rohová řešení

S opěrnými zdmi se setkáme u celé řady staveb. Nejčastěji jsou však používány jako opora pro objekty nacházející se na svažitém terénu. Opěrná stavba má za úkol, aby stavba pevně stála na místě a nedošlo k sesuvu půdy. Materiálů, které lze použít je hned několik. Velkou popularitu si získala především betonová opěrná zeď, která je velmi pevná, účinná a zároveň cenově dostupná. Cena betonové opěrné zdi se odvíjí především podle typu, velikosti a umístění stavby, jíž má poskytnout oporu. Je tedy v podstatě přímo úměrná náročnosti realizace.

Jednotlivé panely opěrné zdi, však nemusí sloužit pouze pro zajištění pevného stání budovy. Také mohou být využity k vymezení nebo zřetelnému oddělení prostoru. Nezřídka se panely opěrné zdi používají ke stavbě obrubníků. Betonová opěrná zeď, pak dále vyniká svou odolnosti vůči fyzickému poškození nebo opotřebení v důsledku působení přírodních vlivů jako jsou déšť, mráz nebo sluneční paprsky, což zaručuje téměř neomezenou dobu životnosti. Nespornou výhodou opěrné zdi z betonu, jsou nulové nároky na údržbu.

Bez ohledu na to, jakému typu opěrných zdi dáte přednos, dbejte na kvalitu materiálu a celého produktu. Před samotným pořízením, je také vhodné, když se s prodejcem poradíte, jaké řešení je pro Vaše účely nejlepší. Opěrné zdi, pak naleznete i v nabídce společnosti Hotové domy s.r.o., která rovněž nabízí celou řadu dalších produktů a služeb – www.hotovedomy.cz

Co si pod tímto pojmem představit? Jsou to veškeré stavební materiály, které je potřeba využít zejména jako oporu stavbám, ať se jedná o domy, garáže, aj. Aby mohl dům pevně stát, garáž pevně stát či jakýkoliv jiný objekt stát, potřebuje k tomu mnohdy opěrné body, které jsou v těchto případech myšlené jako betonové prvky – betonové opěrné zdi.

Cena těchto opěrných zdí se pohybuje podle typu stavby. Určitě tedy na stavbu malého rozměru bude zapotřebí menších nároků této stavby a postačí zde menší opěrné zdi, které nebudou finančně náročné. U větších staveb, kde je zapotřebí více těchto opěrných bodů, např. garážové stání pro více aut, bude potřeba těchto opěr více. Dále se tyto betonové opěrné prvky body mohou umístit místo obrubníků, určují různá ohraničení, kde je potřeba, aby se např. s auty nevjelo na trávník či jinou plochu. Tyto betonové prvky jsou víceúčelové.

Další informace naleznete v záložkách níže: ceny, popisy, návody, foto, videa, jak objednat, kontakty a další.

Chcete použít k Vaší stavbě tyto opěrné zdi? Kontaktujte nás a my Vám poradíme, kam, jak a kdy je vhodně pro stavbu použít jako podpěru. Velkým dodavatelem a výbornou německou značkou, která Vám je ochotna poskytnout nespočet tohoto materiálu je značka Rekers, která má již vybudovanou tradici. Přeprava těchto betonových zdí je možná na paletách, čili nejsou tak náročné na přepravu jako jiný stavební materiál. Velkou výhodou je, že Vám prvky dovezeme již hotové a Vy nemusíte vymýšlet jak si tyto betonové prvky vyrobit. Potřebujete – li ohraničit nějaký druh stavby či využít těchto zdí jako podpory, vše je s těmito prvky možné. Rychlé dodání tohoto materiálu je samozřejmostí. Naše služby jsou komplexní, proto neváhejte a svěřte se nám i s Vaším dalším stavebním přáním. Naše práce nás velmi baví a naše výsledky jsou toho důkazem.

Opěrné zdi

Opěrné zdi jsou používány zejména do svažitých terénů. Opěrné betonové zdi jsou velmi populární na západ od našich hranic.

Betonové zdi se používají zejména z těchto důvodů:

  • inteligentní, sofistikované řešení
  • trvalá užitná hodnota

Výroba opěrných zdí

Výroba probíhá v německém závodě REKERS v Ochenbrucku. Opěrné zdi jsou kontrolovány výstupních technikem. Kvalita opěrných zdí je zaručena použitím nejvyspělejší technologické úrovně výroby.

"Pro více informací klikněte na stránky výrobce: www.hotove-opernezdi.cz

Transport a vykládka opěrných zdí

Transport opěrných zdí je na paletách a dodávku zajišťujeme po dohodě se zákazníkem po celé ČR. Vykládku opěrných zdí si zajišťuje objednatel na své náklady prostřednictvím vhodné techniky (doporučujeme stroj typu JCB).

  • ukázka použití opěrných prvků u převýšení terénu
  • ukázka použití opěrných zdí
Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS