Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka Stavební práce

Stavební práce

Stavební práce jsou součástí každé stavby či rekonstrukce a zahrnují široké spektrum jednotlivých stavebních úkonů. Z nichž lze některé provést svépomocí a snížit tak náklady na jejich realizaci. Naopak řadu dalších prací, je lepší přenechat odborníkům, kteří s nimi mají zkušenosti, a tak si dokáží poradit se složitostí jejich vyhotovení, instalace či náročností na precizní provedení.

Mezi jednodušší stavební práce, které může šikovný kutil provést svépomocí, patří například pokládka zámkové dlažby či výměna oken. Na seznam náročnějších stavebních prací, u nichž je vhodná nebo dokonce nutná přítomnost odborníka, se pak řadí zateplení fasády či střechy, rekonstrukce bytového jádra, montáž a stavba či rekonstrukce rodinného domu nebo stavba základové desky a mnoho dalších.

Potřebujete-li učinit některé z výše zmíněných náročnějších prací a rozhodnete se je přenechat k vypracování firmě, která je solidní a má jistou tradici, pozici na trhu a řadu zkušeností, ušetříte si nejen čas a práci, ale i možné problémy způsobené neodborným provedením svépomocí. Na stavební práce dostanete navíc záruku a předběžnou kalkulaci celkových nákladů, takže se nemusíte obávat, že by se cena nečekaně podstatně zvýšila. Což je jednoznačné plus.

Mezi společnosti nabízející nejen stavební práce a jejich prvotřídní realizaci za rozumnou cenu, ale i řadu dalších služeb patří například Hotové domy s.r.o. s množstvím prokazatelně kvalitních referencí – www.hotovedomy.cz

VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY STAVEBNÍCH ČINNOSTÍ

VÝSTAVBA RD
RD na klíč RD na klíč RD na klíč RD na klíč
ZAKLÁDÁNÍ STAVEB
Pěnosklo u zakládání staveb Pěnosklo u zakládání staveb Pěnosklo u zakládání staveb Pěnosklo u zakládání staveb
ZATEPLOVÁNÍ
Zateplení střechy Zateplení střechy Zateplení střechy Zateplení střechy
REVITALIZACE PANELOVÝCH DOMŮ A REKONSTRUKCE RD
Půdní vestavby Půdní vestavby Půdní vestavby Půdní vestavby
Rekonstrukce bytového jádra Rekonstrukce bytového jádra Rekonstrukce bytového jádra Rekonstrukce bytového jádra
NABÍDKA ZÁMKOVÉ DLAŽBY
Ceník zámkové dlažby Ceník zámkové dlažby Ceník zámkové dlažby Ceník zámkové dlažby
HYDROIZOLACE
Izolace proti radonu Izolace proti radonu Izolace proti radonu Izolace proti radonu
ZATEPLOVÁNÍ
Zelená úsporám Zelená úsporám Zelená úsporám Zelená úsporám
Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS