Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Betonové garáže Betonové garáže ceník

Betonové garáže ceník

Betonové garáže ceník

Garážové stání je nutností každé domácnosti, která má vlastní automobil. Venkovní stání bez střechy by pro auto znamenala hotovou pohromu. Jeho hodnota by se tak postupně snižovala a snižovala, až by přestalo úplně jezdit. Určitě nechcete tuto situaci zažít, proto si s námi pojďte vybrat tu pravou garáž pro Vás dle Vašich možností a nejlepšího uvážení. Betonové garáže Vám umožní parkování Vašeho vozu, ale stejně tak dobře uschovají i Váš ostatní materiál, kterým může být zahradní náčiní, lopaty, sekačka, zahradní nůžky, kyblíky s vodou, aj. Povrchová úprava těchto garáží je pro nás samozřejmostí. Potřebujete přece garáž na celý život. Snažíme se co nejvíce přiblížit Vašim představám a jsme schopni Vaše požadavky splnit.

Betonové garáže, které jsou zejména kvalitní svým použitým materiálem jsou skutečně neodmyslitelnou součástí každé domácnosti, která vlastní automobil a chtějí ho zachovat v provozu spoustu dalších let. Cena je tedy závislá od typu zvolené garáže, pohybuje se nejníže zhruba od 100 000 Kč, kvalitní garáž od německé značky Rekers je toho důkazem. Tato garáž splňuje přesně podmínky garážového stání a může být doplněna o řadu dalších doplňků. Poté se cena tedy samozřejmě navýší.

NAŠE NABÍDKA BETONOVÝCH GARÁŽÍ
BETONOVÉ GARÁŽE REALIZACE BETONOVÉ GARÁŽE REALIZACE BETONOVÉ GARÁŽE REALIZACE

Dále se cena mění od zvolené střechy, která je na výběr z několika typů, např. sedlová nebo se spádem vzad, aj. Dále vrata, která mohou být sekční na vlastní pohon, omítky barevné – široká škála barev všeho druhu, aj. Pokud chcete do betonové garáže využít i našich dalších služeb, kterou může být např. pokládka zámkové dlažby, bude cena řádově vyšší. Naše komplexní služby jsou velkou výhodou, protože splňují všechny služby a nastavená kritéria našich zákazníků v jednom. Využijte tedy našich pracovníků, kteří jsou velice zdatní, šikovní a poradí si se vším.

NABÍDKA PRODUKTŮ

OSTATNÍ OSTATNÍ OSTATNÍ OSTATNÍ
Kompletní nabídka Kompletní nabídka Kompletní nabídka Kompletní nabídka

Betonové garáže

Betonové garáže, ať jsou úplně klasické nebo ozvláštněné čímkoliv, budou patřit mezi stále vyhledávané garáže, protože jsou populární a nevyjdou z módy nikdy. Jsou pořízené za stejným účelem jako všechny ostatní garáže a tou je úschova Vašeho auto, nepotřebného materiálu, zahradnického náčiní, aj. Výhodou těchto garáží je jejich rychlá montáž a kvalita, která je pro betonové garáže typická. Chcete i Vy mít kvalitní garáž, ze které budete mít radost Vy i Vaše auto. Zvolte jednu z mnoha možných variant a každá betonová garáž tak bude jiná a zajímavá. Stačí třeba mít omítku, která nebude bílá, ale bude v barvě Vašeho domu nebo pergoly, aj. Záleží jen na Vás, jakou barvu bude mít, my pracujeme pro Vás a každé Vaše přání se snažíme splnit do posledního detailu.

Vratový systém je také další věc, která může z Vaší garáže učinit garáž mnohem luxusnější a pro všechny více přitažlivou. Stačí nám jen říct a vaše garáž může mít vrata sekční, je jedno jaké požadavky si stanovíte. My si víme rady se vším. Od toho se tedy potom odvíjí i cena, která je dostupná a příznivá, pokud si zvolíte nejzákladnější typ betonové garáže, bez izolace a zateplení, jednobarevné omítky, aj. Jde o to, že se Vám investovat peníze jistě vyplatí a doporučujeme Vám tedy v tomto případě nešetřit.

NAŠE NABÍDKA – GARÁŽE A PŘÍSTŘEŠKY
Přístřešky na auto Přístřešky na auto Přístřešky na auto Přístřešky na auto

Není nad betonovou garáž, která je zateplená, při práci na autě nebo jakékoliv jiné činnosti je Vám zde dobře. Větší prostor Vám zajistí, že při vjezdu své auto nepoškrábete a ještě se Vám tam vejde spoustu dalších věcí. Omítka barevná Vám také zpříjemní Vaše setkání s autem nebo sousedem se kterým zde rádi poklábosíte. Vratový systém, který bude možno ovládat dálkově Vám zajistí komfort a Vy se tak nebudete muset namáhat neustálým zvedáním při vjezdu a výjezdu s Vaším vozidlem. OD všeho výše zmiňovaného se stanovuje cena, která může být od 100 000 Kč a více. Německá značka Rekers nabízí nyní betonovou garáž za akční cenu dokonce lehce pod 100 000 Kč.

NĚMECKÉ BETONOVÉ GARÁŽE CENÍK REKERS GMBH
SHLÉDNĚTE NAŠE REALIZACE GARÁŽÍ A PŘÍSTŘEŠKŮ
MONTOVANÉ GARÁŽE MONTOVANÉ GARÁŽE MONTOVANÉ GARÁŽE
       

Jakékoli dotazy Vám rádi zodpovíme:

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS