Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Městský mobiliář Přístřešky pro kuřáky

Přístřešky pro kuřáky

Dělají vám ve městě starosti kuřáci na krytých zastávkách MHD? Zakázali jste kouření v budově firmy, ale kuřáci protestují…? Řešením jsou přístřešky pro kuřáky.

Přístřešky pro kuřáky – kde všude najdou uplatnění?

Ve firmách, restauracích se zahrádkou, ale především v blízkosti zastávek Městské hromadné dopravy. Na parkovištích u obchodních center, před budovami veřejných institucí, nebo třeba venkovních prostorách nemocnic a dalších zařízení. Jednoduše všude tam, kde je jejich použití nejen nutné, ale zároveň i vhodné.

Přístřešky pro kuřáky, jaké mají výhody?

Venkovní kuřárny jsou pro kuřáky skvělým místem, poskytují totiž veškerý komfort. Pod přístřeškem si můžete zapálit kdykoliv, postát u toho či si raději rovnou sednout na pohodlnou dřevěnou lavičku. Za deště nepromoknete, zůstanete pěkně v suchu a za parného počasí vám přístřešek naopak poskytne příjemně chladivý stín. Boční panely vás pak pro změnu ochrání před nepříjemným větrem. Svou pravidelnou cigaretku si tak naplno užijete, ať se děje co se děje.

Výhodou je rovněž ochrana zdraví nekuřáků před vdechováním cigaretového kouře a jeho škodlivými vlivy. Přístřešky pro kuřáky jsou tedy oboustranně výhodným řešením.

Moderní design a dlouhá životnost

K výrobě kuřáren se používají profily z galvanizované oceli s kvalitní práškovou úpravou. Střešní krytinu tvoří nerozbitný bezúdržbový polykarbonát s vysokou mírou propustnosti světla. Nebo krásné tvrzené sklo, které zároveň slouží jako výplň stěn zastřešení.

Kombinací těchto současných a odolných materiálů spolu s originálním designovým pojetím, pak vznikají moderní, vzhledově působivé, a téměř bezúdržbové přístřešky pro kuřáky s dlouhou životností.

Široké možnosti přizpůsobení

Sortiment zahrnuje nejen různé modely kuřáren, ale také volitelného příslušenství v podobě praktické dřevěné lavičky, kterou má většina přístřešků již v základu. Nebo odpadkové koše a reklamní, informační tabule.

Proč právě naše přístřešky pro kuřáky?

Poutavý design a dlouhá životnost
  • Přístřešky se vyrábí z profilů galvanizované oceli s povrchovou práškovou úpravou. Zastřešení zajišťuje odolný, nerozbitný a bezúdržbový polykarbonát s vysokou světelnou propustností. Popřípadě luxusní tvrzené sklo, které je dále použito jako výplň stěn kuřárny. Kombinace těchto materiálů s moderním designem pak dává vzniknout na pohled atraktivním přístřeškům pro kuřáky s dlouhou životností a téměř nulovou potřebou údržby.
Praktické příslušenství
  • Samozřejmostí je příslušenství, jako pohodlná dřevěná lavička, která je u většiny modelů standardem. Nebo třeba volitelné doplňky, jako jsou koše, reklamní tabule s osvětlením či bez něj, nebo informační vývěska a další.

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS