Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Základová deska  Zakládání staveb Drátkobeton

Drátkobeton

V dnešní době je kladen stále větší důraz na použití kvalitních a odolných materiálu. Obzvláště pak při výstavbě. Jednou z nejdůležitějších součástí každé stavby je beton. Na trhu se nachází hned několik druhů betonu. Jedním z nejpoužívanějších je drátkobeton. Výhody, které oproti prostému betonu nabízí, jsou značné. Obsahuje navíc rovné nebo tvarované ocelové drátky, díky nimž je výsledný beton výrazně pevnější odolnější vůči vzniku trhlin. Drátky jsou totiž rovnoměrně rozloženy po celé ploše betonu, čímž jej zpevňují a zabraňují jeho štěpení.

Z tohoto důvodu je drátkobeton často používán při realizaci základů, kdy může úplně anebo částečně nahradit armaturu, což nemalou úsporu financí, které by jinak musely být na armování vynaloženy. Rovněž se tím podstatně zkrátí čas potřebný na stavbu základové desky, což kompenzuje mírně vyšší cenu drátkonetonu.

Uvažujete-li o stavbě nového domu nebo jakéhokoliv jiného objektu, věnujte dostatečnou pozornost právě základové desce, která by měla být provedena s maximální pečlivostí a za použití kvalitních nejlepších dostupných materiálů. Proto je lepší neprovádět její realizaci svépomocí, ale svěřit jí do rukou odborníků se zkušenostmi, znalostmi a prokazatelně kvalitními referencemi. Budete tak mít jistotu, že výsledné základy budou opravdu takové, jaké mají být. Odolné a pevné. Navíc získáte na provedené práce záruku.

Mezi takovéto profesionály patří i společnost Hotové domy s.r.o., která rovněž nabízí celou řadu dalších služeb a produktů – www.hotovedomy.cz

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS