Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky Zahradní domky

Zahradní domky

NABÍDKA ZAHRADNÍCH DOMKŮ

MODERNÍ ALTÁNY MODERNÍ ALTÁNY MODERNÍ ALTÁNY

Máte velké množství zahradního nářadí a jiných užitečných i neužitečných nástrojů, které potřebujete přehledně uklidit a v garáži či domě už k tomu nemáte dostatek prostoru? Pak je skvělým řešením pořízení zahradního domku, který vkusně obohatí Vaší zahradu, a zároveň perfektně splní funkci kůlny. Uschované nástroje a nářadí, jsou tak chráněny před nepřízní počasí, odcizením zloději či ztrátou.

Další informace naleznete v záložkách níže: ceny, popisy, návody, foto, videa, jak objednat, kontakty a další.

Zahradní domky jsou k dostání v mnoha provedeních, lišících se svou velikostí, použitým materiálem či typem střechy a podobně. Nemusí tak nutně sloužit pouze ke skladování harampádí, ale také jako letní byt nebo prostor určený k odpočinku a popíjení kávy během chvil trávených na zahrádce.

Podle zvoleného účelu využití zahradního domku, se pak volí rozměry a celkové provedení, které ovlivňuje jeho výslednou cenu. Dražší varianty nezřídka zahrnují i elektrickou a vodovodní přípojku. Kvalitní zahradní domek se standardními parametry, lze pořídit již v cenovém rozmezí 5000 – 50 000 Kč, což bude jedním z důvodů, proč popularita zahradních domků neustále roste. Svůj podíl, na tom má jistě také to, že nejedná-li se o atypické řešení, tak k jejich stavbě a umístění na pozemek nepotřebujete stavební povolení. Případně ani základy. Montáž zahradních domků provádí buďto sám klient nebo dodavatelská firma.

Značek zahradních domků je celá řada. K prémiovým a světově známým patří například Zahradní domky značky Siebau , které naleznete v nabídce Naší společnosti Hotové domy s.r.o. – www.hotovedomy.cz

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS