Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Pergoly Rolovací pergoly

Rolovací pergoly

Hliníkové pergoly pro zastřešení soukromých i komerčních teras…

Rolovací pergoly PERGOLINO

Stylové rolovací pergoly Pergolino pro soukromé i komerční využití. Clona s boxem, který chrání látku před rozmary počasí v zatažené poloze. Po délce kastlíku vede drážka, která slouží pro upevnění polohovatelných vodících lišt, v nichž se nachází plynové pružiny zajišťující správné napínání látky.

Zepředu je clona podepíraná do země nebo betonových květináčů ukotvenými stojinami. Ovládání pouze elektropohonem s elektronickými dorazy.

Rolovací pergoly ALFRESCO

Alfresco je rolovací pergola se zvýšenou odolností vůči nepříznivým klimatickým vlivům, speciálně navržená především pro využití u komerčních objektů – k zastřešení teras hotelů, penzionů a restauračních zařízení. S možností upevnění nerezové hliníkové konstrukce s nastavitelnými konzolami do zdi nebo stropu. Včetně instalace pergol do sestavy těsně vedle sebe. Jednoduše tak vytvoříte libovolně velkou krytou plochu. Maximální napnutí látky obstará systém StobLock a svod dešťové vody probíhá přes postranní okapové profily. Ovládání pouze elektropohonem.

Široká nabídka doplňkového příslušenství zahrnuje osvětlení, topidla nebo promo poutač, který se dá nainstalovat na dospodu čelní části…

Velkoplošná pergola MELANO

Melano je moderní velkoplošná, samoskládací pergola s robustní a mimořádně stabilní hliníkovou konstrukcí a shrnovací střešní markýzou. Kterou je možné dodatečně po stranách uzavřít prosklenými výplněmi (bezpečnostní sklo) nebo svislou markýzou. Takže vás ochrání nejen před deštěm a sluncem, ale také větrem, a proto je vhodná pro celoroční využití. A to jak na soukromé terase u RD, tak i k zastřešení teras hotelů a restaurací… Svod vody stojinou.

Potřebujete atraktivní a kvalitní rolovací pergolu pro zastřešení terasy? Kontaktujte nás.

. . . .

Doprava a montáž

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS