Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Garáže přístřešky zastřešení  Přístřešek Přístřešky a zastřešení nejen na auto

Přístřešky a zastřešení nejen na auto

Ocelové přístřešky na jen na auto

Je to tak, přístřešky na automobil mohou stejně dobře posloužit i jako zahradní pergola či krytý prostor pro úschovu zahradního vybavení, dřeva a materiálu. Ocelový přístřešek na auto s plochou střechou a kůlnou dokonce zvládne vše současně.

Přesto najdete v sortimentu ocelových přístřešků také speciální modely pro skladování dřeva neboli dřevníky nebo malé venkovní kuřárny i carporty k betonové garáži. Stejně tak přístřešky na popelnice a autobusové zastávky.

Kompletní sortiment zastřešení najdete na specializovaném webu. Máte dotaz, zájem o některý z nabízených přístřešků? Kontaktujte nás.

NABÍDKA PŘÍSTŘEŠKŮ

DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY
Střecha s nadstandardní nosností
  • Trapézové střešní plechy z oceli mají tloušťku 0,75 mm, která je pro tyto účely nejvhodnější. Jsou bez barevné úpravy. Standardní nosnost střechy přístřešku je 125 Kg/m2. A lze ji až dvojnásobně zvýšit. Střešní atika je v bílé nebo hnědé barvě.
Rychlá montáž – okamžité využití
  • Přístřešek je připravený chránit váš automobil či motorku už během 24 hodin. Montáž se provádí ručně, bez použití těžké techniky a vyžaduje pouze přípravu malých základů pro ukotvení sloupků.

Schází vám garáž? Nemáte kam zaparkovat automobil? Ocelové přístřešky na auto Siebau tento problém vyřeší snadno, rychle a levně. Stačí si jen vybrat takový, jaký se vám bude líbit a je to.

Přehled vybraných modelů

Přístřešek na auto (6mx3m)

Přístřešek 6 sloupků (6mx6m)

Přístřešek na dva vozy rozměr (6mx6m)

Přístřešek na dva vozy (6mx9m) + kůlna

Pro shlédnutí klikněte ZDE

Doprava a montáž

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS