Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky Montované garáže

Montované garáže

Potřebujete bezpečně zaparkovat automobil? Ale stále nemáte kde, protože stavba zděné garáže je drahá a ve využití betonové varianty vám brání nepřístupný terén či jiné okolnosti?

Máme pro vás jednoduché, ale stejně kvalitní řešení v podobě mobilní montované garáže s omítkou, která je i výrazně levnější.

Garáže mají montovanou ocelovou konstrukci s atraktivní venkovní omítkou v jedné z až 9 barev podle vašeho výběru, proto jsou od zděné nebo betonové varianty na pohled k nerozeznání. K dispozici jsou i varianty s barevným lakováním RAL nebo nejlevnější čistě pozinkové provedení.

Veškeré ocelové prvky jsou ošetřené kvalitním zinkováním zabraňujícím korozi, montovaná garáž je proto bezúdržbová a může se chlubit krásným vzhledem i po mnoha letech a dlouhou životností.

Montované garáže s omítkou

Dodáváme plehhové garáže pro jeden automobil, dvojgaráže – v provedení dvou samostatných garáží nebo jedné velké garáže s dvěma místy.

Máte v plánu využívat prostor kromě parkování i pro úschovu svých věcí jako je nářadí nebo materiál? Určitě se vám budou hodit úložné regály, závěsné stěny a jiné volitelné příslušenství, které rovněž najdete v nabídce.

Montáž plechové garáže s omítkou je otázkou cca 5 hodin a osazení se provádí zpravidla pouze na betonové patky, což znamená, že nemusíte nutně investovat do základové desky, takže ušetříte další peníze i čas. Již sestavenou garáž navíc můžete kdykoliv demontovat a přesunout.

Chcete bez velkých investic zajistit vašemu autu kvalitní kryté parkování? Kontaktujte nás a objednejte si montovanou garáž.

Další informace naleznete v záložkách níže: ceny, popisy, návody, foto, videa, jak objednat, kontakty a další.

Montované garáže jsou nabízeny v mnoha designových i rozměrových provedeních. Je tak možné pořídit garáž se stáním pro jedno auto, nebo rovnou dvojgaráž. Vybrat mezi sedlovou nebo plochou střechou či sekčními a výklopnými vraty. Volba garáže, se tak odvíjí pouze podle Vašich potřeb, vkusu a možností, a to jak finančních tak prostorových. Velkým plusem těchto garáží jsou téměř nulové nároky na údržbu a dlouhá životnost.

Na Českém a slovenském trhu je celá řada prodejců a výrobců plechových garáží. Montované garáže prvotřídní kvality vyrábí například německá společnost Siebau, jejíž garážový systém je možno zakoupit u Naší společnosti Hotové domy s.r.o. – www.hotovedomy.cz

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS