Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Zámková dlažba  Pokládka zámkové dlažby Zámková dlažba

Zámková dlažba

Zámková dlažba a její použití

Zámková dlažba je v současnosti velmi hojně využívána. Zámkovou dlažbu můžeme spatřit prakticky na každém kroku. Od chodníku v parku až po parkoviště či vjezd do garáže. Její nespornou výhodou, je odolnost vůči vodě, mrazu a jiným přírodním vlivům. Stejně tak jsou nulové nároky na údržbu zámkové dlažby. Jedná se o nejlepší a nejelegantnější způsob, jak vybudovat přístupový prostor, a to s vynaložením minimálních financí. A za relativně krátkou dobu. Čtvereční metr dlažby, totiž lze běžně pořídit za částku od 150 Kč – 400 Kč.

Více o zámkové dlažbě se dozvíte na portálu = www.Hotove-ZamkoveDlazby.cz

www.Hotove-ZamkoveDlazby.cz .<>

Nejpopulárnější zámková dlažba

K dispozici je nepřeberné množství barevných odstínů a vzorů či tvarů, takže si každý může vybrat podle svých představ a potřeb. Velmi oblíbeným tvarem jsou tzv. “ÍČKA“. Název vznikl, právě díky podobnosti vzhledu s písmenem I. Dále je ** zámková dlažba** dostupná například ve tvaru vlnovky, kamene nebo květu.

Plánujete-li pořízení zámkové dlažby, neměl by se její výběr odvíjet pouze od vzhledu, ale i místa, kde se bude dlažba nacházet a účelu. Z tohoto důvodu, je zámková dlažba vyráběna o různých tloušťkách. V případě, že bude sloužit jako chodník kolem domu či cestička do pergoly a podobně, kde je předpoklad nízké zátěže, postačí dlažba o tloušťce 45 mm. Na frekventovanějších místech, se pak doporučuje zámková dlažba o tloušťce od 60 mm do 80 mm. Podle míry zátěže.

Naše realizace pokládky zámkové dlažby

Nebo využijte kontaktní formulář a napište si o více informací.

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS