Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce Ceník stavebních prací

Ceník stavebních prací

Na níže uvedeném odkazu Ceníky naších stavebních prací najdete výčet cen stavebních prací pro některé naše stavební činnosti a dodávky. Pokud nenajdete na tomto místě orientační nebo konečnou cenu na Vámi poptávané stavební práce, kontaktujte přímo členy vedení naší firmy a obchodního úseku a domluvte se na podrobnostech řešení Vaší zakázky.

Firma Hotovedomy s.r.o. se neprezentuje nejlevnějšími cenami stavebních prací, protože naším cílem nejsou nejlevnější materiály a co nejnižší náklady, ale prioritně kvalitní materiály a poctivě odvedená řemeslná práce.

Pokud máte v rámci zamýšlených stavebních prací zájem i o vybudování garáže pro jeden nebo více Vašich automobilů, nabízíme atraktivní ceny za stavbu, dovoz, pokládku a montáž různých garážových řešení. Jsme přesvědčeni, že naše ceny garáží a přístřešků odpovídají naší firemní politice jakosti práce a materiálu. A jak již bylo řečeno, necílíme na stavební dodávky všeho „nejlevnějšího“.

Stavební práce ceník

Stavební práce zahrnují celý komplex našich nepřeberných služeb, kterých můžete využívat jako dílčích činností nebo využít naše služby jako kompletní. Pyšníme se celou řadou těchto stavebních prací. Představíme si to např. na modelové situaci, kdy chcete postavit dům nebo garáž. Naše domy, které jsou mobilní třeba nemusí mít základní desku, ale garáž, která stojí pevně na svém místě tuto základnu mít musí. Proto si při montáži garáže musíte základovou desku pořídit. To už je využití naší první služby, která zahrnuje položení" základové desky":http://www.hotovedomy.cz/…dani-staveb/.

Co potřebujete dále? Jistě je to stavební materiál – betonové prvky Vám dodáme rychle, levně a přesně na určené místo. Stavbu pomocí našeho materiálu si tedy můžete postavit sám nebo se obrátit na nás. Pokud tedy chcete využít našich služeb, bude naše práce spojená s montáží garáže. Za to si naúčtujeme peníze, které budou dále propojené s dalšími službami. Určitě je potřeba dům nebo garáž izolovat, zateplit, natřít, udělat podlahu, aj. Na Vaší výstavbě se tedy podílí spoustu dalších pracovníků, aniž byste si tento fakt uvědomovali.

V neposlední řadě zde jsou tedy zedníci, kteří si účtují za zděné příčky, omítky, aj. Dále podlaháři, kteří Vám zajistí perfektní příjezdovou cestu či chodník pomocí dlažby. Velmi populární je zámková dlažba, která je pro nás chloubou. Bude potřeba fasády a sádrokartonářské práce. Je to práce spojená s viditelnými prvky, kdy je na první pohled vidět, co se udělalo. Věřte, že práce, která není vidět, ale zajistí Vašemu domu či garáži pevnou konstrukci, je také práce. Vyvrtání děr, obložení trámů, příčky, výřezy a ostatní montáže jsou stejně tak důležité jako všechno, co je ještě potřeba k vytvoření celého konceptu, za kterým se skrývá další práce. Naši obkladači pracují na vyrovnání a montáži podlah, obkladů, soklů, aj. Naši malíři na přípravě fasád a omítek, penetrací a samotné malby. Proto si uvědomte, že jsou i věci, které na stavbě vidíte okem, ale i nevidíte. Naše ceny jsou i přesto příznivé a pracujeme pro Vás s velkou zodpovědností a pečlivostí.

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS