Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Zastřešení Přístřešky pro kuřáky

Přístřešky pro kuřáky

Kuřárna a autobusová zastávka jednom

Venkovní kuřárny chrání kuřáky před nepřízní počasí i UV zářením, takže si mohou dopřát pravidelnou cigaretu na čerstvém vzduchu kdykoliv, a nekuřáky před cigaretovým kouřem. Proto se uplatní zejména v pěších zónách, na nádraží, ale i ve firmách, restauracích se zahradním posezením a na mnoha dalších místech.

Proč přístřešek pro kuřáky právě od nás?

Kuřárny se střechou a stěnami z polykarbonátu jsou prakticky nerozbitné, odolné vůči korozi a jiným nepříznivým vlivům. Z tohoto důvodu mají dlouhou životnost i bez nároků na údržbu a zachovávají si roky atraktivní vzhled. A vnitřní prostor 330×250 cm nabízí dostatek míst pro více osob. Výhodou je i rychlá montáž, příznivá pořizovací cena a možnost alternativního využití jako autobusové zastávky.

Kontaktujte nás a vybavte vaše město, obec či firmu moderní kuřárnou.

Proč právě naše přístřešky pro kuřáky?

Poutavý design a dlouhá životnost
  • Přístřešky se vyrábí z profilů galvanizované oceli s povrchovou práškovou úpravou. Zastřešení zajišťuje odolný, nerozbitný a bezúdržbový polykarbonát s vysokou světelnou propustností. Popřípadě luxusní tvrzené sklo, které je dále použito jako výplň stěn kuřárny. Kombinace těchto materiálů s moderním designem pak dává vzniknout na pohled atraktivním přístřeškům pro kuřáky s dlouhou životností a téměř nulovou potřebou údržby.
Praktické příslušenství
  • Samozřejmostí je příslušenství, jako pohodlná dřevěná lavička, která je u většiny modelů standardem. Nebo třeba volitelné doplňky, jako jsou koše, reklamní tabule s osvětlením či bez něj, nebo informační vývěska a další.

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS