Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Pergoly Pergoly se sklem

Pergoly se sklem

Robustní a variabilní hliníková pergola

Luxusní hliníkové pergoly s prosklením z bezpečnostního skla a vysoce stabilní nerezovou lakovanou konstrukcí, dostupné ve 3 různých provedeních. Variabilita umožňuje využít tuto prosklenou pergolu k zastřešení terasy – a to jak u rodinného domu, tak u komerčních objektů jako jsou hotely a restaurace. Přesto může bez problému sloužit jako carport … A zajistit tak celoroční ochranu před sluncem, deštěm i sněhem nejen vám nebo vašim návštěvníkům a hostům, ale i automobilu.

Volbou libovolného odstínu z barevné palety RAL a NCS potom vzhled pergoly jednoduše přizpůsobíte fasádě objektu.

Odvodnění uvnitř nebo podél stojiny, případně chrličem bočně z okapu. Integrované osvětlení je volitelné. Dodatečně je rovněž možné dodání integrované venkovní markýzy anebo vestavba bočního a čelního prosklení pergoly. Ovládání pomocí elektropohonu.

Montáž se provádí na zeď nebo do stropu a je časově nenáročná.

Typy hliníkové pergoly se sklem Terrado:

GP5100 – v přední části prosklené pergoly je okap s ocelovou výztuhou, který zároveň plní funkci příčné vzpěry. Modely GP5200 a GP5300 mají ve vzdálenosti 23 až 100 cm od předního okraje příčnou vzpěru a vpředu okap, nebo pergolové zakončení.

. . .

. . . .

Doprava a montáž

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS