Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky Přístřešky na auto

Přístřešky a zastřešení na auto

DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY

Garážové stání je trendem dnešní doby. Pořizovací náklady standardního provedení garážového stání jsou totiž až o 50% nižší, svým majitelům tak ušetří desítky tisíc korun. Kromě toho také nemusí sloužit pouze jako stání pro auto, ale i jako pergola, kde můžete trávit slunné letní dny popíjením kávy či posezením s přáteli a podobně.

Shlédněte nejširší nabídku přístřešku na auta na www.hotove-pristresky.cz .

Dřevěné přístřešky na automobilu

Originální carporty na míru z lepeného vrstveného dřeva, které vypadá i po letech stále jako nové a dává celému přístřešku nezaměnitelný vzhled. Výběr 12 dekorů dřeva od javoru až po exotický mahagon a 3 barev střešního polykarbonátu.

Ocelové kryté stání

Ocelové přístřešky na auto s plochou střechou od německého výrobce s tradicí více než 65 let.

Záruka stylu a nejvyšší kvality. Bohatá modelová řada s carporty pro jeden a dva vozy, vhodné i pro řadové kryté stání. Včetně provedení k betonové garáži. Různé rozměry, nastavitelná výška sloupků a široký výběr doplňkového příslušenství i stěnových výplní – vzhled jednoduše sladíte s fasádou, architekturou domu i zahrady.

Levné hliníkové přístřešky

Nejlevnější přístřešky na auto s polykarbonátem.

Největší předností je snadná montáž svépomocí na libovolný terén. Konstrukce z galvanizované oceli a eloxovaného hliníku je odolná vůči korozi a 100% bezúdržbová – výběr ze 2 modelů

Designové hliníkové přístřešky

Luxusní hliníkové carporty za dostupnou cenu.

Výběr z 8 různorodých sérií s modely až pro 3 vozy, s možností sestavení do sestav libovolného rozsahu, volby odstínu hliníku i střešního polykarbonátu se 100 % UV filtrem, chránícím interiér vozu před horkem… K dispozici jsou rovněž mini modely pro parkování motorky, kol nebo sněžného skútru. Více o těchto přístřešcích na auto na produktovém webu.

Video Hurikán v Japonsku o síle přes 190 km/hod., přístřešek vydržel tyto extrémní podmínky bez jakéhokoliv poškození.

Odolnost japonských přístřešků One Trade

Další informace naleznete v záložkách níže: ceny, popisy, návody, foto, videa, jak objednat, kontakty a další.

Nabídka garážových stání je velmi široká. Přístřešek tak může být zhotoven z materiálů, jako je dřevo, ocel nebo hliník. Mezi nejpopulárnější pak patří dřevěné garážové stání. Od použitého materiálu, vzhledu a velikosti stání, které může být uzpůsobeno pro jedno, ale také více aut, se následně odvíjí jeho cena.

Kvalitní přístřešek na auto, tak můžete pořídit již cca. za cenu 30 000 Kč-70 000 Kč. K dostání jsou samozřejmě i levnější varianty. Nižší ceně však velmi často odpovídá i kvalita stání a zvýšené nároky na údržbu, která vyžaduje nemalé investice. Pokud však přistoupíte k volbě dražšího řešení od osvědčeného výrobce, budete těchto starostí ušetřeni a získáte přístřešek, který vyžaduje téměř nulovou údržbu.

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS