Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Pergoly Dřevěné pergoly

Dřevěné pergoly

Dřevěná Pergola. Neodmyslitelná součást zahrady a každé úspěšné restaurace.

Jen málokteré se však hodí k oběma účelům. Designové dřevěné pergol jsou naštěstí výjimkou, protože máte na výběr z mnoha typizovaných modelů. Ale především si vaši novou pergolu můžete sami navrhnout pomocí jednoduché aplikace – Plánovač pergol. Od rozměrů, odstínu krytiny a jednoho z 12 dekorů dřeva, až po typ střechy, počet sloupků…

Výsledkem jsou unikátní dřevěné pergoly – ke zdi i samonosné – na míru vašim představám.

Pergoly jsou zastřešené nerozbitným komůrkovým polykarbonátem nebo vlnitým Lexanem. Nejmodernějšími materiály, jaké lze pro zastřešení pergoly použít. Jsou odolné, stálobarevné, atraktivní, bezúdržbové a vybavené UV filtrem.

A proč právě vrstvené lamelové dřevo?

  • Moderní technologie zpracování dřeva zaručuje maximální životnost.
  • Lepené dřevo má zvýšenou odolnost vůči vlhkosti a ohni.
  • Nevzdouvá se, nepraská, je tvarově i vzhledově stálé.
  • Je vhodné pro stavebnicové konstrukce.

Jak je to s montáží?

Dodávky pergol zajišťujeme včetně montáže na předem připravené základy. Po dohodě jsme schopni zajistit na klíč i přípravné a dokončovací stavební práce v podobě betonáže patek nebo pokládky zámkové dlažby na klíč. Dále je po dohodě možná i montáž dřevěné pergoly zákazníkem svépomocí.

Nezapomeňte si prohlédnout také dřevěné altány, hliníkové pergoly

Máte dotaz, chcete vlastní dřevěnou pergolu? Kontaktujte nás.

Samostatně stojící pergoly

Dřevěné pergoly samostatně stojící je možné situovat kamkoliv, třeba i na druhý konec zahrady, dále od domu. Poskytuje nejen dokonalé místo k relaxaci, zábavě nebo práci v příjemném prostředí, ale zároveň se jedná o perfektní náhradu za chybějící kryté stání pro automobil tzv. carport , které, nejen v dřevěném provedení, najdete v našem sortimentu také.

Součástí dodávky je kostra z lepeného vrstveného dřeva, polykarbonátové zastřešení a kování, šrouby z galvanizované oceli. Montáž můžete provést i svépomocí, pokud na něco takového však nemáte čas ani náladu, smontujeme pergolu za vás. Na klíč.

Doprava a montáž

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS