Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Zámková dlažba Zámková dlažba ceník pokládky

Zámková dlažba ceník pokládky

Zámková dlažba cena

Představte si Váš dům, nechybí Vám k němu pěkná moderní dlažba? Co třeba zámková dlažba, nelíbila by se Vám? Určitě ano, se zámkovou dlažbou se dá úplně kouzlit. Rychlá, levná pokládka je její předností a Vaše příjezdové cesty, chodník u domu, aj. se změní k nepoznání. Cena zámkové dlažby se tedy odvíjí od zvoleného materiálu, náročnosti terénu, aj. Zámková dlažba je originální a Vy si z ní můžete udělat hotovou mozaiku, kterou jistě ocení všichni Vaši přátelé, sousedi, děti, aj.

Cena pokládky zámkové dlažby

Kompletní ceník zámkové dlažby můžete stáhnout ZDE

  • Příprava podloží, hutnění a rovnání podkladu 40–80 Kč/m2
  • Pokládka zámkové dlažby 120–250 Kč/m2

Ceny jsou závislé na velikosti a složitosti pokládky samotné dlažby. V ceně je zahrnuta manipulace s drtí 4/8 a její srovnání, pokládka, hutnění a zapískování.

  • Silniční obrubník 120–150 Kč/běžný metr
  • Linea obrubník 100–110 Kč/Běžný metr
  • Parkový obrubník 80–90 Kč/běžný metr
  • Pokládka palisád o výšce 40 cm 200 Kč – běžný metr
  • Pokládka palisád o výšce 60 cm 250 Kč – běžný metr
  • Pokládka palisád o výšce 80 – 100 cm – 300 Kč – běžný metr
  • Pokládka schodů z palisád 300 Kč – běžný metr

V případě, že některé práce nejsou možné vykonat v úkolové mzdě účtujeme hodinovou sazbu. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Více o zámkové dlažbě = www.Hotove-ZamkoveDlazby.cz

www.Hotove-ZamkoveDlazby.cz

Zaručujeme Vám, že s naší pokládkou, kterou vyhotovíme každému na míru, přesně k Vašemu domu, zahradě, garáži budete spokojení. Je jedno, kde potřebujete svůj prostor vydláždit, jsme schopní upravit i kopcovitý terén, aby byla zem dostatečně rovná a pokládka tak byla položena tak, jak je potřeba. Při chůzi na zámkové dlažbě si nepovšimnete praskání spár ani jiného poškození, je velice trvanlivá, s dlouhou životností, kostky a mozaiky do sebe zapadají ve tvaru zámku. Každý starý dvorek či chodník před barákem se tak promění v místo, kde se Vám bude čas trávit mnohem lépe než doposud. Využíváme nejmodernějších technologií, tudíž Vaše přání, které bude požadovat mnoho zkušeností a detailů není pro nás překážkou. Rychlost provedení je také určitě z jednou našich předností.

Prvotřídní kvalita pokládky, materiálu na zvolenou dlažbu a správné technologie se vyhnete nepříjemnostem, které u nás nezažijete.Vše je opravdu kvalitní, vlastníme spoustu osvědčených certifikátů a zaručíme se Vám, že se Vám bude pokládka zámkové dlažby 100 % líbit. Nabízí řadu možností a položení betonové pokládky je pro nás hračkou a tvořením mozaiky je dnes velice vyhledávané a atraktivní. Máte chuť si poskládat takovou mozaiku i u Vás před barákem? Kontaktujte nás a příznivá cena, která se odvíjí od náročnosti terénu a položení jednoduché či složité pokládky je tu pro Vás. Komplexní informace na www.hotovedomy.cz .

Cena zámkové dlažby

Cena za pokládku zámkové dlažby závisí zejména na způsobu zatížení dlažby. Dále je velmi důležité množství potřebného materiálu zejména podkladních štěrků. Cenu zámkové dlažby ovlivňují i další aspekty: barevnost dlažby nebo skládaný vzor zámkové dlažby.

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací.

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS