Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Městský mobiliář Přístřešky na kola

Přístřešky na kola

Přístřešky pro kola – moderní způsob ochrany kol před náhlým deštěm, krupobitím, ale i přímým sluncem a krádeží nenechavými zloději.

Kde najdou přístřešky pro kola uplatnění?

Přístřešky na kola se obzvláště hodí do firem, parků a dalších prostor, před knihovny a budovy státních veřejných institucí. Oblíbené jsou rovněž na sídlištích, ve školách, na univeritách a před obchodními centry či v areálu nemocničních a jiných zařízení.

Výhody a vlastnosti přístřešků od nás?

Při výrobě přístřešků na kola je klíčovým materiálem galvanizovaná ocel s povrchovou práškovou úpravou.

Jako střešní krytina slouží moderní, téměř nerozbitný a bezúdržbový polykarbonát s vysokou propustností světla a UV ochranou. Který uschovaná kola chrání před deštěm, sluncem i větrem. Přístřešky jsou prakticky bezúdržbové, mají dlouhou životnost a zachovávají si dlouhotrvající krásný vzhled.

Moderní design a přizpůsobitelnost

Sortiment zahrnuje několik designově různorodých přístřešků na kola. Jak s originálně pojatou konstrukcí ve tvaru písmene Y, tak v tradičnější podobě s obloukovou střechou.

Výhodou je rovněž jejich modularita, která umožňuje sestavovat více přístřešků dohromady. Prodlužovat je, rozšiřovat, a tím kdykoliv zvýšit nebo naopak snížit počet míst k parkování kola. Stojany jsou upevněny k zemi. Dalším plusem je i rychlá montáž. Přístřešky se kotví do země anebo umisťují do připravených základů.

Na našem e-shopu pak najdete kompletní městský mobiliář.

Doprava a montáž

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS