Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Zahradní domky Zahradní domky polské

Zahradní domky

Zahradní domky se stávají nedílnou součástí mnoha zahrad. Důvody pro pořízení jsou většinou praktičnost a estetičnost. Zahradní domek, totiž velmi dobře splní funkci kůlny, dekorativního prvku zahrady, anebo místa pro odpočinek, či malého letního bytu. Využití je tedy celá řada, a jak se rozhodnete s domkem naložit, záleží na Vašich osobních potřebách.

V nabídce najdete plechové, polykarbonátové i plastové zahradní domky a plachtové kůlny…

Na trhu jsou k dostání, jak levné zahradní domky z Polska, tak i dražší prémiová řešení, takže si může vybrat opravdu každý. Nejpopulárnější materiály použité při výrobě, jsou dřevo a plech. Nabídka zahradních domků je opravdu široká, takže lze vybírat z celé řady rozměrů. Nebo provedením střechy – sedlová, plochá střecha. Na základě toho, jaké zvolíte provedení, se odvíjí výsledná cena.** Levné zahradní domky z Polska** pořídíte již za cenu okolo 15 000 Kč. Pokud patříte mezi náročnější, pak můžete zvolit zahradní domky německé společnosti Siebau. V tomto případě, se cena běžně pohybuje v rozmezí 25 – 60 000 Kč.

Velkou výhodou zahradních domků je, že k jejich umístění na pozemek nepotřebujete zpravidla stavební povolení. Mohou je však vyžadovat atypická řešení. Zahradní domky dostupné na trhu, jsou však typizovány.

Prodejců a výrobců zahradních domků je poměrně hodně. Přesto však doporučujeme zakoupit domek ověřené a kvalitní značky. Levné zahradní domky z Polska a zahradní domky Siebau naleznete např. v nabídce společnosti Hotové domky, která rovněž nabízí širokou škálu dalších produktů a služeb. Jako jeden z mála prodejců disponuje vlastním ukázkovým centrem, kde si můžete prohlédnout jak zahradní domky, tak garáže a přístřešky – www.hotovedomy.cz

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS