Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Pergoly a zastřešení RD  Přístřešky nad dveře Přístřešek

Přístřešek

Stříšky XXL Stříšky XXL Stříšky XXL

Moderní vchodové stříšky – ochrání vchod a oživí dům

Přístřešek nad vchod je dnes velkým hitem, který je svou účelností použitelný téměř kdekoliv. Jakou má takový přístřešek funkci? Přístřešek nad vchodové dveře Vám umožní, že každé ráno, které pro Vás bude deštivé a Vám se nebude chtít před dům ani vynést smetí, Vám možná tento postoj změní. Dokonce možná půjdete před dům s radostí, protože jestli máte popelnici hned vedle přístřešku stačí natáhnout ruku a smetí vyhodit.

Další případ, kdy rozhodně s Vaším novým přístřeškem nezmoknete, je ta situace, kdy si chodíte ven před dům zakouřit. Stalo se Vám, že Vám nešlo cigaretu ani zapálit nebo Vám ji hned sfoukl vítr? Přístřešek nad vchodové dveře má plno funkcí, ať už vyrážíte kamkoliv a zjistíte např. až venku, že prší, aj.

Navíc působí velmi vzhledně a závist, která je sice ošklivá zlá vlastnost, se může jistě u Vašich sousedů projevit. Zkuste se s nimi dát do řeči a zmínit se o našich službách. Možná přesvědčíte i toho nepříjemného souseda, co bydlí vedle Vás, aby si přístřešek nad dveře také pořídil. Překvapíte ho, že nechcete mít přístřešek jen sám pro sebe, ale nabízíte naše služby společnosti Hotové domy dál. Dalším případem, kde je přístřešek velmi dobře použitelným, jsou stání pro auta.

Přístřešky na auta, tzv. carporty jsou velmi zajímavým módním doplňkem pro Vaše auto. Vyrábí je jen kvalitní prověřené značky, kterými je např. firma Carportwerk, se kterou spolupracujeme. Luxusní, základní provedení, zkrátka – jak budete chtít. Samozřejmě za luxus se v dnešní době peníze platí navíc, ale určitě tuto cenu vyrovná dlouhá životnost.

Proto neváhejte s koupí přístřešku, protože by se Vám mohlo stát, že si pořídíte např. pergolu a na přístřešek Vám již nezbudou peníze. Proč tedy nemít jen přístřešek, který se dá stejně dobře využít i pro účely pergoly. Přístřešek lze také volně navázat na dům, kde může pěkně tvořit souvislou část verandy či zimní zahrady.

Nulová údržba a dlouhá životnost

  • Kromě toho, že je přístřešek Palram elegantní a nadmíru praktický, je také zárukou kvality a šetří váš čas i energii. Jak? Nepotřebuje téměř žádnou údržbu, tu za vás hravě obstará déšť. Pokud i přesto po čase usoudíte, že by nebylo od věci jej trochu omýt, postačí k tomu navlhčený hadřík. Veškerá údržba je tak otázkou minut. Za to vděčí především kvalitní povrchové úpravě a použití moderních, bezúdržbových materiál s desítkami let dlouhou životností.

Nejen přístřešek nad dveře

  • Výhodou jsou i široké možnosti využití. Přístřešky je možné umístit také nad okno, případně poslouží jako kryté místo pro úschovu kola, prostor pro kouření, ochrana poštovní schránky…

Výběr z více modelů

  • Standardní sortiment zastřešení vchodu zahrnuje 3 elegantní modely – Orion, Lucida, Aquila s nerozbitnou polykarbonátovou střešní krytinou s 90% propustností světla a 100% UV ochranou.

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS