Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Pergoly a zastřešení RD Pergola - pergoly

Pergola – pergoly

Co dělá z obyčejné zahrady zahradu dokonalou? Pergola. Oáza klidu, pohody. Místo pro setkání a posezení s přáteli od jara až do podzimu… Proto jsme pro váš připravili široký výběr zahradních pergol ke zdi domu, ale také samostatně stojících, které situujete kamkoliv.

  • Dřevěná pergola na míru, kterou si sami navrhnete pomocí jednoduchého 3D návrháře.
  • Designová hliníková pergola se samonosnou konstrukcí a plochou nebo oblou střechou.
  • Luxusní pergola s Lexanem, nejmodernější krytinou současnosti, s možností neomezeného rozšíření.
  • Hliníková levná pergola „stavebnice“ k montáži svépomocí, dostupná i jako zastřešená veranda.

Chcete vlastní pergolu, máte dotaz? Kontaktujte nás. Všechny pergoly v nabídce a jejich popis najdete níže v záložkách. A nezapomeňte si prohlédnout ani ostatní typy přístřešků.

Víte, proč nám zákazníci dávají přednost ?

Pergoly a zimní zahrady jsou druhy okrasné stavby, které si získávají stále větší oblibu. Nejenže na zahradách plní dekorativní funkci, ale zároveň slouží jako příjemné místo pro odpočinek a posezení s rodinou či přáteli. V zimních měsících pak pergoly bývají nezřídka využívány jako přístřešek pro auto, anebo k úschově dřeva a podobně.

Možnosti, jak získat pergolu, jsou dvě. První z nich je stavba svépomocí, která může být časově náročná a ideálně by se do ní měl pouštět pouze zručný kutil. Častěji však padá volba na koupi pergoly. V tomto případě je na výběr mezi pergolou na klíč anebo typizovaným řešením. Mezi nejběžnější materiály, z nichž se pergoly vyrábějí, patří dřevo a aktuálně velmi populární hliník. Hliníkové pergoly vynikají dlouhou životností, nulovou náročností na údržbu a moderním designem.

Doprava a montáž

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS