Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Plechové garáže Plechové garáže ceník

Plechové garáže ceník

MONTOVANÉ GARÁŽE

Montované německé garáže ceník

Děláte si starosti s výstavbou garáže? Nelámejte si s tím hlavu a přistupte na mnohem jednodušší řešení a kontaktujte nás, skutečné odborníky. Navíc s montovanou garáží budeme ve Vašem místě rychle hotovi. Montovaná garáž je opravdu velice jednoduchým druhem stavby a ušetříte si s tím spoustu času a také hlavně peněz.

VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY PRODUKTŮ A SLUŽEB

Kompletní nabídka Kompletní nabídka Kompletní nabídka Kompletní nabídka

Kvalitní a na první pohled jasnými favority jsou německé montované garáže, které Vás mile nadchnou cenami a nízkými pořizovacími náklady. Plechovou garáž je možno získat od nás za bezkonkurenční ceny. Plechové garáže od německé značky Siebau jsou nabízeny v různých typech omítky, různým designem, ale hlavně jsou prakticky bezúdržbové. Plochá nebo sedlová střecha? Nic není překážkou, vše pro Vás zpracujeme. Od neměcké značky Rekers pořídíte betonovou garáž v akční nabídce již lehce pod hranicí 100 000 Kč.

NABÍDKA NĚMECKÉHO VÝROBCE SIEBAU
Zahradní domky Siebau Zahradní domky Siebau Zahradní domky Siebau Zahradní domky Siebau

Proč je výhodné mít montovanou garáž? Jednou z velkých výhod je právě nízká pořizovací cena, která hovoří o všem. Nemusíte si zbytečně dělat starosti, jaký materiál kde shánět, jak se o vše postarat, jak zorganizovat dělnické práce, které při běžných výstavbách budete u sebe na dvoře potkávat docela dlouhou dobu. Nebylo by lepší, nechat si přivézt montovanou garáž, která bude splňovat Vaše požadavky a navíc bude vzhledná, v barvě Vašeho domu, aj.? To vše a mnohem více Vám nabídneme u nás. S jednoduchou prací jsme rychle hotovi a zároveň levně pro Vás pořídíme i ostatní prvky, kterými chcete svou novou garáž ozvláštnit. Chcete mít barevnou omítku a různé varianty střechy, aj.? Chcete zároveň pěknou podlahu, zateplení, izolaci, aj.? Velkým přínosem našich služeb je právě komplexnost. Naše práce vytváří celek, který jistě oceníte a využijete u nás www.hotovedomy.cz i možnosti lepších garážových vrat, pohonů, zámkové dlažby, aj.

NABÍDKA GARÁŽÍ A PŘÍSTŘEŠKŮ
Přístřešky na auto Přístřešky na auto Přístřešky na auto Přístřešky na auto
SHLÉDNĚTE NAŠE REALIZACE GARÁŽÍ A PŘÍSTŘEŠKŮ
MONTOVANÉ GARÁŽE MONTOVANÉ GARÁŽE MONTOVANÉ GARÁŽE
       
Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS