Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Zahradní domky Zahradní domky ceník

Zahradní domky ceník

NABÍDKA ZAHRADNÍCH DOMKŮ

MODERNÍ ALTÁNY MODERNÍ ALTÁNY MODERNÍ ALTÁNY

Zahradní domky ceník

Zahradní domky a pergoly se stávají čím dále více populárními. Čím to je? Zřejmě je to tím, že si lidé uvědomili, že zahrada neslouží jen pro účely tvrdé práce na zahradě od plení záhonků, česání jablek, řezání větví, atd. Může se stát i dobrým místem pro odpočinek a relax. V podvědomí lidí je spíše fakt, že si dříve pořizovali kůlnu, která plnila účel uschování jakýchkoliv různých věcí z jejich zahrady, které večer posbírali, když šli ze zahrady. Pro mnohé byla také kůlna pouze úschovnou na dříví. To jsou staré časy, dnešní doba jde dopředu a kůlny už dávno vyšly z módy. Pojďte se inspirovat k nám. Naše zahradní domky pro Vás budou příjemnou změnou a vy se tak budete cítit se svým novým zahradním domkem mnohem lépe.

Cenou nabídku Vám sestavíme podle Vašich konkrétních požadavků. Záleží z jakého materiálu chcete domek mít, jaký typ střech chcete zvolit, jestli bude domek v klasickém designu či s nějakým dekorativním prvkem zdobení, aj. Pokud budete chtít mít v zahradním domku více prostoru než máme uvedeno, cena se také zvýší. Přesto se do naší ceny vejde skoro každý. Přemýšlejte nad tím, protože Vaše kůlna, která je plná dříví pro Vás jistě není místem, kde můžete relaxovat. Čeká Vás zde jen práce, další štípaní dřeva, aj. Kdežto naše zahradní domky, které si přizpůsobíte zcela Vašim potřebám mohou být využité i jinak.

Rozdělte si domek na dvě části. Z jedné z části odkládejte zahradní náčiní, dřevo, aj. Z druhé části si zde udělejte relaxační posezení. Můžete si sem pozvat i přátelé, když si zahradní domek vhodně vevnitř upravíte. Ceny se většinou vejdou kolem pár desítek tisíc a Vy tak budete spokojeni. Pergola nebo zastřešení verandy, zimní zahrady, zahradní domy, to vše má jedno společné. Mohou sloužit, jak pro úschovu věcí před nepříznivým počasím, tak pro Vás a Vaše nové já, které zde může trávit čas i příjemnějším způsobem než jen prací. Vypijte si zde kávu, porozhlédněte se po zahradě a přemýšlejte nad svým pracovním plánem, který chcete dnes na zahradě udělat.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS