Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Pergoly a zastřešení RD  Přístřešky nad dveře Přístřešek nad vchod

Přístřešek nad vchod

Stříšky XXL Stříšky XXL Stříšky XXL

Hliníkové přístřešky nad vchod dodají domu či prodejně na eleganci a ochrání vstupní prostor do budovy před nečistotami a deštěm.

Vchodové stříšky dodáváme v provedení pro ukotvení ke zdi nebo samonosné. S krytinou z polykarbonátu nebo nejmodernějšího Lexanu s neulpívavým povrchem. Oba materiály zajišťují optimální poměr stínění/propustnosti světla, mají účinný UV filtr, jsou bezúdržbové a snadno se montují.

Každý model je však designově originální, dostupný v různých rozměrech a vybrané typy lze dokonce spojit do sestavy a neomezeně prodlužovat.

Nulová údržba a dlouhá životnost

  • Kromě toho, že je přístřešek Palram elegantní a nadmíru praktický, je také zárukou kvality a šetří váš čas i energii. Jak? Nepotřebuje téměř žádnou údržbu, tu za vás hravě obstará déšť. Pokud i přesto po čase usoudíte, že by nebylo od věci jej trochu omýt, postačí k tomu navlhčený hadřík. Veškerá údržba je tak otázkou minut. Za to vděčí především kvalitní povrchové úpravě a použití moderních, bezúdržbových materiál s desítkami let dlouhou životností.

Nejen přístřešek nad dveře

  • Výhodou jsou i široké možnosti využití. Přístřešky je možné umístit také nad okno, případně poslouží jako kryté místo pro úschovu kola, prostor pro kouření, ochrana poštovní schránky…

Výběr z více modelů

  • Standardní sortiment zastřešení vchodu zahrnuje 3 elegantní modely – Orion, Lucida, Aquila s nerozbitnou polykarbonátovou střešní krytinou s 90% propustností světla a 100% UV ochranou.

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS