Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Stavba zděných RD Úsporné domy

Úsporné domy

Úsporné domy jsou aktuálně velkým hitem a v následujících letech, se jejich počet ještě zvýší. Jsou totiž jediným dostatečně efektivním způsobem, jak se vyrovnat s rapidním růstem cen energií. Díky použití nejmodernějších technologií a materiálů, totiž dokáží úsporné domy ušetřit až 90% stávajících nákladů na tepelné energie, což dělá tisíce, ale i desetitisíce korun ročně.

V podstatě lze tyto domy rozdělit na běžné úsporné a pasivní domy . Přičemž rozdíl je samozřejmě ve výši ročních nákladů na vytápění jednoho metru čtverečního plochy. U klasických úsporných staveb jde maximálně o 50 KWh, kdežto u pasivních domů je to pouhých 15KWh/m2/rok.

Za dosažením takovéhoto snížení nákladů na vytápění stojí především kvalitně provedená komplexní izolace celé stavby, která zajistí dřívější dosažení tepelné pohody, ale především omezí vzniku tepelných mostů prakticky na nulu, čímž zabrání zbytečným tepelným ztrátám. Úsporné domy rovněž udržují v interiéru stabilně příjemné klima po celý rok, bez ohledu na to, je-li právě zima či léto, za což je zodpovědné automatické větrání a přísun čerstvého vzduchu dovnitř domu pomocí rekuperace .

Ukázky našich realizací úsporných domů ZDE.

Jaké výhody úsporné domy nabízejí, je již jasné. V závislosti na úhlu, mají také jednu menší nevýhodu, za kterou lze považovat vyšší pořizovací náklady. Vložená investice se Vám však časem vrátí a budete z ní jen těžit. Pokud uvažujete nad vlastním úsporným domem, dbejte na to, aby byla jeho realizace svěřena do rukou zkušených profesionálů s prokazatelnými referencemi. Patří mezi ně i společnost Hotové domy s.r.o., která nabízí i celou řadu dalších služeb – www.hotovedomy.cz

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS