Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Stavba zděných RD Rodinné domy

Rodinné domy

Rodinné domy se u Nás rozrůstají jako houby po dešti. Tento boom posledních let, je způsoben především tím, že pořízení vlastního rodinného domu je dnes finančně dostupné téměř pro každého. Převážná většina lidí, uvažujících o pořízení rodinného domu, se rozhodne pro novostavbu. Jsou s ní totiž spojeny nižší provozní náklady do budoucna a téměř nulová potřeba jakýchkoliv oprav i po dobu několika let.

NABÍDKA

VÝSTAVBA RD
RD na klíč RD na klíč RD na klíč RD na klíč

Úspor se dosahuje hlavně snížením nákladů na energie, kterých lze dosáhnout kvalitně provedenou komplexní izolací. Ta je u novostaveb prováděna v podstatě automaticky. Náklady na tepelné energie, se tak sníží o 50% – 70%. V případě pasivních domů i o 90%. Takto razantní snížení spotřeby energií, tak může měsíčně ušetřit i tisíce korun.

V případě samotné realizace výstavby domu, je stavba svépomocí na ústupu. Nahrazuje jí totiž mnohem pohodlnější, rychlejší, kvalitnější, a často ve výsledku i levnější stavba na klíč. Hlavní výhodou tohoto řešení výstavby je především to, že veškeré realizační práce má na starost firma, která za Vás může také vyřídit stavební povolení a další úřední náležitosti, čímž Vám ušetří spoustu času. Vy tak nemusíte na nic ani šáhnout, a tak na Vás zbývá pouze sledovat, jak se před Vámi rýsuje Váš nový domov.

UKÁZKA NAŠICH REALIZACÍ – KLIKNĚTE NA OBRÁZEK

Zámková dlažba Zámková dlažba Zámková dlažba Zámková dlažba

Firem nabízejících rodinné domy na klíč, je na trhu celá řada, takže jsou možnosti výběru téměř neomezené. Dbejte při něm však na to, aby se jednalo o zkušené profesionály v oboru s dostatkem prokazatelně kvalitních referencí. Pouze tak lze zaručit, že bude finální podoba a stav domu takový, jaký má opravdu být, tedy prvotřídní. Mezi takovéto odborníky se řadí i společnost Hotové domy s.r.o., která staví nejen rodinné domy, ale také nabízí celou řadu dalších služeb – www.hotovedomy.cz

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS