Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Garáže přístřešky zastřešení Montované garáže

Montované garáže

Moderní a cenově dostupné garážové řešení

Montované garáže jsou v současnosti jednoznačně nejvyhledávanějším garážovým řešením. Především proto, že mají stejně široké možnosti využití a poskytnou vašemu vozu stejně kvalitní parkování, jako klasická zděná garáž. S tím rozdílem, že je nesrovnatelně levnější.

Cena montované garáže v čistě pozinkovém provedení totiž začíná už na hranici pouhých 10 000 Kč, což odpovídá ceně průměrně výkonného notebooku… Montovanou garáž s luxusní venkovní omítkou potom pořídíte již cca za 70 000 Kč – aktuální ceník garáží.

Levné garáže zaujmou spíše cenou než vzhledem, a tak slouží především jako rychlé sklady materiálu na stavbách, improvizované unimobuňky…

Montované garáže s omítkou vypadají na pohled úplně jako zděné. Odstín fasády si zvolíte sami. Výhodou je rovněž možnost individuálních konstrukčních a pohledových úprav. Garáže mohou mít plochou i sedlovou střechu a zajistit parkování pro 1 až 2 vozy. V případě řadových garáží i pro desítky automobilů.

Garáže jsou mobilní a osazení lze provést jen na základové pásy nebo betonové patky, z tohoto důvodu není standardně nutné stavební povolení, ale pouze ohláška. Zároveň se dají kdykoliv demontovat a přesunout. Plechové montované garáže mají antikorozní úpravu, proto jsou prakticky 100 % bezúdržbové a s dlouhou životností.

Montované garáže jsou nabízeny v mnoha designových i rozměrových provedeních. Je tak možné pořídit garáž se stáním pro jedno auto, nebo rovnou dvojgaráž. Vybrat mezi sedlovou nebo plochou střechou či sekčními a výklopnými vraty. Volba garáže, se tak odvíjí pouze podle Vašich potřeb, vkusu a možností, a to jak finančních tak prostorových. Velkým plusem těchto garáží jsou téměř nulové nároky na údržbu a dlouhá životnost.

Na Českém a slovenském trhu je celá řada prodejců a výrobců plechových garáží. Montované garáže prvotřídní kvality vyrábí například německá společnost Siebau, jejíž garážový systém je možno zakoupit u Naší společnosti Hotové domy s.r.o. – www.hotovedomy.cz

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS