Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Přístřešky na auto Designové přístřešky

Hliníkové designové přístřešky

Jediné designové carporty s certifikátem TÜV…

Designové hliníkové přístřešky na auto jsou jediné s prestižní certifikací TÜV. A kvalitu garantujeme také 10letou zárukou. To hlavní, proč jsou tak populární, je však jejich originální design – jež si snadno přizpůsobíte podle sebe.

V dlouhé řadě modelů najdete carporty s rovnou, obloukovou a šikmou střechou. S jedním stáním, ale i pro dva až tři automobily. Včetně mini modelu pro motorku nebo sněžný skútr. A každý je jiný.

Dokonce jednoduše spojíte 2 a více přístřešků do sestavy, čímž rozšíříte celkovou plochu, nebo vytvoříte řadové garážové stání pro několik vozů.

Vyberete si z 5 barev hliníku a 3 odstínů polykarbonátu, u vybraných modelů také dekor střešního rámu. Nebo přístřešek doplníte praktickým bočním panelem, ochranným mantinelem a dalším volitelným příslušenstvím.

Polykarbonátové střešní panely s UV filtrem jsou prakticky nerozbitné. A chrání vaše auto nejen před krupobitím a deštěm, ale také horkem. V interiéru vozu je proto i při dlouhodobém parkování pod přístřeškem za slunného počasí stabilní, příjemné klima.

Hliníková konstrukce s kvalitní povrchovou úpravou nedá korozi žádnou šanci. Výsledek? Životnost několik desetiletí a dlouhotrvající atraktivní vzhled, bez nároků na údržbu.

Video Hurikán v Japonsku o síle přes 190 km/hod., přístřešek vydržel tyto extrémní podmínky bez jakéhokoliv poškození !

Více podrobností o jednotlivých modelech najdete v záložkách pod textem, a nezapomeňte si prohlédnout také ostatní druhy carportů.

Chcete kvalitní a stylové parkování se zárukou 10 let, které vám budou ostatní závidět? Objednejte si designový hliníkový přístřešek na auto.

Popis a výhody hliníkových designových přístřešků na auto
  • Luxusní carporty One Trade, jak už název napovídá, vynikají především svým originálním vzhledem, v němž se odráží všechny moderní designové trendy. Které dělají z „obyčejného“ přístřešku pro automobil, umělecké dílo.
  • Konstrukce z hliníku a galvanizované oceli a polykarbonátové zastřešení spolu dokonale ladí. Oba materiály jsou bezúdržbové a mají dlouhou, téměř neomezenou, životnost. Polykarbonát je vybaven 100% UVA a 75% UVB ochranou, která zajistí, že i za extrémně horkého počasí bude uvnitř vozu příjemné klima a ochrání všechny na teplo citlivé části v interiéru auta.

NABÍDKA PŘÍSTŘEŠKŮ

DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY

Doprava a montáž

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS