Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Mobilní domy  Modulární domy Mobilní domy celoroční

Mobilní domy celoroční

Plnohodnotné bydlení, rychle a levně

Levnější než byt či zděný rodinný dům. Připravené k nastěhování během pár dní i 24 hodin. To jsou zateplené mobilní domy pro celoroční bydlení, které jsou čím dál populárnější – obzvláště jako první bydlení pro mladé….

PRO KOMPLETNÍ NABÍDKU KLIKNĚTE ZDE www.hobbytec.cz

Jak to, že jsou modulární domy a stavby tak levné a montáž prakticky okamžitá?

Katalog mobilních domů ke stažení ZDE

  • Stavebnicový systém realizace – odpadají komplikované stavební práce.
  • Není nutná základová deska – osazení jen na základový pás.
  • Nepotřebujete stavební povolení – ale jen ohlášení stavby.

Uvádíme do prodeje nové celoroční mobilní domy a to hned v několika technologiích. Vyberte si sami, které řešení vám nejvíce vyhovuje.

Vybírat můžete z nabídky celoročních mobilních domů:

Jednotlivé domy jsou v různých stupních výbavy, velikosti i cenové relace. Prohlídka možná po předchozí dohodě. Ihned k odběru, můžete ihned bydlet !

PRO KOMPLETNÍ NABÍDKU KLIKNĚTE ZDE www.hobbytec.cz

PRO KOMPLETNÍ NABÍDKU KLIKNĚTE ZDE www.hobbytec.cz

PRO KOMPLETNÍ NABÍDKU KLIKNĚTE ZDE www.hobbytec.cz

Tyto 3 hlavní výhody znamenají, že vám celoroční mobilní dům ušetří měsíce hektické výstavby až 60 % nákladů – běžně i několik set tisíc korun.

PRO KOMPLETNÍ NABÍDKU KLIKNĚTE ZDE www.hobbytec.cz

Výsledný dům je navíc díky absenci základové desky skutečně mobilní, takže jej jednoduše přemístíte z aktuálního umístění kamkoliv jinam. Modulární výstavba zároveň umožňuje již hotový dům či jakýkoliv jiný takto realizovaný objekt kdykoliv rozšířit. Stačí jen přidat další modul a okamžitě získáte nový obytný prostor.

Váš celoroční mobilní dům se tak může průběžně přizpůsobovat, růst a měnit spolu s vašimi nároky. Jen na vás je i to, jestli bude mít původní plochou, sedlovou nebo valbovou střechu, jaký bude odstín venkovní fasády. Rozmístění oken, dveří…

Hotové domy k okamžitému odběru a moduly k dokončení

Kromě samostatných modulů pro mobilní stavby a mobilheimy na míru vašim představám, jsme pro vás připravili také hotové domy , ihned připravené k odběru, osazení a okamžitému užití.

Chcete bydlet za pár dní a bez velkých investic? Celoroční mobilní dům je právě pro vás. Kontaktujte nás.

Mobilní domy celoroční, mají rovněž výhodu v tom, že jsou snadno rozšířitelné. Potřebujete přistavět dětský pokojíček nebo rozšířit prostor obývacího pokoje? Stačí zakoupit další modul a nová místnost je na světě. Stejně tak, jak možné jednotlivé buňky kdykoliv demontovat a přemístit. Díky tomu, že mobilní domy nejsou umístěny na základovou desku, ale pouze na piloty, se také často obejdete bez stavebního povolení. Vystačíte si pouze s ohláškou.

PRO KOMPLETNÍ NABÍDKU KLIKNĚTE ZDE www.hobbytec.cz

Pokud se rozhodnete pro stavbu mobilheimu, stačí pouze vybrat pro Vás vhodnou stavební firmu, která vezme realizaci do svých rukou. Dbejte však na to, aby se jednalo o zkušené profesionály s dostatkem referencí. Jedině tak si můžete být jisti, že za své peníze dostanete to, co požadujete – kvalitní mobilní dům. Mezi takovéto profesionály patří i společnost Hotové Domy s.r.o. – www.hotovedomy.cz

Modulární domy realizuje hned několik společnosti, takže si každý může zvolit tu, jejíž nabídka mu nejvíce vyhovuje. Přesto věnujte výběru firmy, které stavbu modulárního domu svěříte dostatek času. Vyplatí se vám to. Neorientujte se pouze podle ceny, ale především referencí a dbejte na to, aby se jednalo o pravé profesionály s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Ušetříte si tak spoustu času a komplikací. K těmto odborníkům patří například společnost Hotové domy s.r.o., která nabízí jak modulární domy, tak širokou škálu dalších produktů a služeb – www.hotovedomy.cz

  • Předem připravený základ pro osazení mobilních modulů
  • Osazení betonových prefabrikovaných modulů probíhá prostřednictvím stavebního jeřábu

Po osazení betonových modulů Rekers probíhá osazení oken a dveří do předem připravených otvorů. Jednotlivé moduly lze dodatečně zateplit. Po zateplení samozřejmě následuje i natažení finální vrstvy venkovní omítky, barva na přání zákazníka.

  • Po osazení dodatečné zateplení modulů 10cm polystyren
  • Ukázka využití prefabrikovaných modulů

Výhody mobilních domů všeobecně:

  • nepotřebujete stavební povolení
  • rychlá a snadná výstavba
  • přemístitelnost

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS