Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Základová deska  Zakládání staveb  Základy RD Základové desky ceník

Základové desky ceník

Základové desky ceník

Základová deska je stavebním prvkem a základem každé stavby. Umíte si představit, jak by stál dům nebo garáž bez základové desky? To by dopadlo hotovou pohromou, deska se přece vyhotovuje za jistými účely. Základová deska Vám zajistí základní pevnost celé stavby. Když je obohacena zároveň o pevný materiál, kterým je např. beton je stavba 100%. Použijete jiný materiál, který doplníte o řadu dalších funkcí, může být i hliník, zinek a plech vhodným nadstavbovým materiálem pro Vaši garáž, přístřešek, aj.

Chystáte se tedy postavit dům nebo garáž? Potřebujete k tomu základovou desku, která Vám bude plnit všechny účely a bude pro stavbu velmi prospěšná. Není to žádná věc na parádu, ale funkční a účelná pomůcka, která zajistí, že je stavba v dostatečné vzdálenosti od vlhké země a mezi ní a stavbou je právě tato deska. Naše služby jsou komplexní a jistě Vás nenecháme tápat v tom, že máte desku, ale neumíte postavit dům nebo garáž.

ZAKLÁDÁNÍ STAVEB
Cena základová desky Cena základová desky Cena základová desky Cena základová desky

Od toho jsme tu my, abychom Vám poradili, jak si s tím buď poradit sám nebo využijete našich služeb. My Vám desku nejen položíme, ale zároveň Vám naší jednoduchou montáží můžeme postavit garáž, takovou jakou chcete. Zároveň Vám před garáží můžeme vybudovat zámkovou dlažbu a Vy si nemusíte lámat hlavu s tím, že potřebujete zedníka, ale i pokladače, aj. Proto jsme tak úspěšní a máme širokou klientelu lidí. Naše služby a jejich využití našlo rychle velké obliby a naše ukázky, které si můžete prohlédnout na našich stránkách jsou bezkonkurenční. U nás můžete počítat s kvalitou, všechny naše práce zaštiťují společnosti známé svou tradicí a dlouholetou působností, např. Rekers a Siebau. Realizace samotné desky záleží pouze na Vás, jestli se na to cítíte sami nebo s naší pomocí.

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS